Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan weblap ahol sok az...

Van olyan weblap ahol sok az angyali keresztszülőkről a videó? ( esetleg magyar kéne, de az most nem fontos :D )

Figyelt kérdés
úgy értem hogy videó.Bocsi a Rossz fogalmazásért, elégé fáradt vagyok ( tudom... takarodjááá az ágybaaaa -.-)
2011. okt. 4. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos magyarul nem nagyon vannak fent részek (szégyen szerintem), de van egy olyan angol oldal, hogy Kisscartoon. Oda beírod, hogy "the fairly oddparents" és az EGÉSZ sorozatot ki fogja neked dobni.
2017. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Youtube-on csak tré minőségben találsz leginkább részleteket, a találatok nagy többsége nem is hozzá kapcsolódik. Indavideón viszont van egy pár rész, illetve most a Videára is töltöttek fel részeket (tök sok klasszikus epizódot, aminek nagyon örülök).
2022. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!