Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem idegesített a mai...

Csak engem idegesített a mai párbaj kihíváson Zsófi viselkedése?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan veszi azt,hogy Béciék rajongói majd rá fognak szavazni? Ezzel az indulattal Alekosz is mondhatná,hogy Olivér és Szandika szavazóköre is rá fog voksolni és az kicsit szerintem nagyobb szavazótábor! Ez a csaj(zsófi) annyira megjátsza magát és nem tud viselkedni és e mellett még buta is! Nemvagyok Alekosz fan,de Zsófikánál különb! Tom
2011. jan. 22. 21:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez egy tipikus olyan viselkedés,hogy alapjáraton csendes...mindig annak nyal aki épp fölényben van,amúgy meg megjátsza magát és nem képes önmagát adni,mert tudja,hogy gyenge jellem....
2011. jan. 22. 21:33
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
már a kinézete is irritáló számomra nem még a viselkedése és a nyávogása fuj ha meglátom máris felidegesítem magam szánalom a csaj -.-
2011. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Van nálunk egy öreg bácsi, olyan mint az Alekosz. Minden nőt fogdosni akar, állandóan jár a szája, a boltban is menekül már előle mindenki. Saját magát nagy szoknyavadásznak tartja, de elviselhetetlen, Zsófi se semmi, nyávogott ma este is, de Alekosz nagyképű senki.
2011. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nagyképű? Szerintem eggyáltalán nem viselkedik úgy, attól még hogy ennyire szereti a nőket és bókol nekik az miért lenne nagyképű?
2011. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez az egész műsor megrendezett. Stohl előre szólt,hogy mindenki maradjon a helyén,az-az Alekosz pont utoljára beszéljen Yerzsivel. Betanult szövegek, műbalhék,nézőt szerző ál produkciók. Ettőt függetlenül én is nézem,és keresem a "hibákat". lásd. Gigi elszólása a szállodában,Olivér büntetésről való érdeklődése Éva kiszavazás utáni visszaérkezésekor,stb..
2011. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó,de mik voltak ezek a hibák?Mármint a szállodai,stb. én ezeket nem láttam.Köszi.
2011. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
és most őszintén...az ilyen tipusú műsoroktól lesznek ezek az ilyen tipusu emberkék,akik elhiszik azt,hogy ez a menő,ha hisztiznek,mutogatják magukat,agyon plasztikázottak...sajnos olyan világot élünk,hogy ezt nézik a tizenévesek is akik ezt látják mintának és csodálkozunk,hogy mennyire furcsán viselkednek a mai fiatalok.Mert mit látunk? Az összes műsorban lásd fókusz,aktiv stb:zimány linda playboyban,voksán virág plasztikázott szája és melle,dundika akt képei stb... Az olyan értékű emberek akik,nem ilyenek elvesznek sajnos...mert nem ez a "trendi" Pedig megnézném,h milyen tipusu nő fog egészségesebb gyereket szülni egy voksán virág féle vagy egy átlagosabb,de természetesen szép lány.és ezt a plasztikáztatásra értem...
2011. jan. 22. 22:33
 18/22 anonim ***** válasza:

22:08-as. Szerintem neked már agyadra ment a hibák keresése. :)

Stohl mindig parancsolgat, nem először mondta azt, hogy maradjanak a helyükön. Egyébként meg ha megrendezett, minek kellett volna figyelmeztetni őket? Tudták volna maguktól is. Másrészről nem kell ehhez sorrendben ülni, olyan sorrendben beszélhet a villalakókkal, ahogy csak akar. Nem kell mindenben hibát látni.

2011. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
51%
istenem megint egy hülye kérdés...ostoba vagy!!! minek nézed?ha nézed akkor 1órán keresztül lehet,hogy jófej az Alekosz de vele élni te sem tudnál ,többen nem tudnak a házból sem ezért lett kiszavazva a Zsófi meg nagyon aranyos,csupaszív,fiatal és gyönyörű...csak sajnos biztos vagyok benne,hogy semmi esélyed nem lenne...min1 én Zsófira szavazok példaértékű nem piál káromkodik vetkőzik és keveri a szart hanem megmondja a véleményét a szarkavaró a 4-es klán ...nem akarok senkit megbántani félreértés ne essék mindenkinek lehet saját véleménye de a Zsófi igenis megérdemelné a nyereményt jóhelyre kerülne (ismerem személyesen)és nem piára lenne költve 12m...kérek mindenkit ,hogy aki szeretné ,hogy 1szer ne olyan nyerjen aki nem érdelmi meg hanem akinek szüksége van a pénzre az minimum 1szavazatot nyomjon:)
2011. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A többi is milyen? Éváról már úgyis kiderült, hogy alkoholista, előbb-utóbb bekattan az elvonási tünetek miatt. Már könyörög a nyugtatóiért! Ha bekattan és valakit megtámad, akkor mi lesz? Egyelőre megjátssza, hogy Alekosz a barátja, na de meddig? Zsófi menjen haza, jobb lesz neki is, mint egy ilyen züllött bandában élni.
2011. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!