Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg ennyire megvezethetőek...

Tényleg ennyire megvezethetőek az emberek? (VV)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig nem igazán reagáltam egy VV-s kérdésre sem, de már kezd idegesíteni a most kialakult helyzet. Van ugyebár ez a 2 "csapat", akik utálják egymást. Az rtl-en a műsorvezetők egyértelműen az Évás csapat mellett kampányolnak, ha valaki figyel, észre lehet venni. Kitalálták, hogy az egyik legyen a vicces társaság, a másik meg a szomorú. Ezek után a nézőkhöz is így intézik a kérdést: Önök melyik társaságot kedvelik jobban, a jókedvű Olivéréket, vagy az elfásult másik társaságot? A neten pedig mikor valaki kijelenti, hogy ő ezt vagy azt a csop.ot kedveli jobban, az ellenkező beállítottságúak egyből elkezdik ócsárólni a másikat. Pl. merthogy az Olivér minden vicces, minden helyzetben ezt csinálja stb., vagy a László milyen más lett mostanában. De ezt ők nem is tudhatják, hiszem az egész napjukból+éjszakából kb 45 percet mutatnak, azt hiszik, ennyi az egész nap? A másik, hogy pl "a Zsófi eddig meg se szólalt egész nap" - ezt honnan szedik? Azért, mert az Rtl nem rakta bele az egyik 5 perces kisfilmjébe? Szinte minden kisfilmjük az Olivéres csoportról szólt eddig, akkor honnan tudná bárki is, hogy a másik 6-7 ember mit csinált egész nap? Ráadásul az Rtl így is sokat cenzúráz, főleg, hogy élő közvetítés szinte már nincs is. Ráadásként, még vannak, akik elhiszik, hogy mindenki őszinte, és semmi sincs megrendezve, és vérre menő vitákba belemennek olyan emberekért, akikből naponta látnak kb 15 percet (1 főre kb ennyi eshet). Bocs, hogy hosszú lett.
2011. jan. 27. 16:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ez most olyan, hogy ha én reggel felkelek 6kor, nagy nehezen kikászálódok az ágyból, elvégzem a reggeli dolgaimat, majd elindulok, 4 körül hazajövök, hullafáradtan, teázgatok, relaxálok, este pedig felpörgök, bulizok egy kis zenére, nevetgélek a családommal, aztán lefekszek aludni. Ebből a napból, ha percet kéne összevágni, lehetne egy depressziós személyiséget is, vagy egy vidámat is csinálni. Nem hiszem el, hogy az emberek ennyire elhiszik, hogy 10 perc jelenti az egész napot.
2011. jan. 27. 17:00
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Kikötöm hogy én a Bécis csapatban vagyok. :) Nem szeretem sem az Olivért, sem az Alekoszt, sem a P*/csa szájú szandikát, sem az Évát. Na meg a Gombit sem nagyon, de az mindegy.


De szerintem tényleg nagyon durva hogy mutatnak 1 órát az egész napjukból és abban biztos csak megjátszák magukat. PL. össze vannak vágva, mikor a versenyek mennek akkor is, az kora délután volt, és este vetítít. Ugyan. Kamu a műsor szerintem.


De attól még szeretem :)

2011. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
persze, nem kötekedésképpen írtam ki a kérdést, én is szoktam nézni, de nem veszem ennyire komolyan, mint egyesek. egyébként én is a Bécis csapatot kedvelem, bár egyik sem a kedvencem (Lacit azért bírom), de inkább ők, mint Olivérék. Én sem akarok annyi alapján ítélkezni, de ahhoz 1 másodperc is elég néhányuk arckifejezésükből, meg a flegma röhögésükből, hogy megutáljam őket.
2011. jan. 27. 17:10
 4/15 anonim ***** válasza:
első vagyok: egyetértek veled kérdező!! Szandikára rá se bírok nézni :S pfúúj.. Az a nagy SZÁJ :D Hát elég undorító. :A
2011. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek veled, kedves kérdező. Amíg ment rendesen az online közvetítés, abból tényleg le lehetett szűrni, hogy mi megy bent valójában. De most már csak az összevágott összefoglalókra lehet alapozni, ami eléggé manipulatív tud lenni. Pl. Szandika összeomlása: Laci tesz-vesz a konyhában pulcsiban és beszélgetnek, 15 mp múlva, amikor Szandikát kiviszik, Laci már alsógatyában van. Egyértelműen összevágott jelenet, de mégis maga a rtlklub is tesz utalásokat arra, hogy a Lacival történt beszélgetéstől borult ki Szandika, pedig biztosan eltelt a kettő között valamennyi idő. És igen, mindenkiről olyan képet mutat a csatorna, amilyet akar. Nem hiszem el, hogy Gigi egész nap csak fapofával ül, nem mosolyog és csak takarít. De mi mégis csak ezt látjuk belőle. De a többiekről is el lehet mondani ugyanezt.

Valahol olvastam egy cikket, ami az Olivér-Kristóf párbajról szólt. A cikk írója azt elemezte, hogy Olivértől tulajdonképpen háromszor kérdezték meg ugyanazt átfogalmazva, és mind pozitív hangvételű kérdés volt. Kristóftól pedig olyanokat kérdeztek, hogy miért nem tudott feloldódni, beilleszkedni, mi volt a baj stb. Tehátt negatívabb kérdéseket. Cseppet sem manipulatív... Most nekem úgy tűnik, hogy Lacit mutatja egyre negatívabb színben a csatorna, nem csodálkoznék, ha ezután a párbaj után ő lenne a következő kieső.

De a fő kérdésre a válasz, igen, ennyire megvezethetők az emberek, ez egyértelműen látszik ennek az oldalnak a kommentjeiből is.

2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát már nem azért, de a Bécis csapat tagjainak nagy részén már a műsor kezdése óta lehet látni, hogy abszolút humortalan, savanyú alak. FŐleg Lacin és Gigin. Béci meg ügyesen úgy tesz, mint ő is olyan lenne. Aminek nem sok értelmét látom.

Eléggé el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy a műsor kampányam iatt szeretik sokan a négyes csapatot jobban. Csak ott nincsenek szarkeverők, nincsenek agresszív emberek, illetve látszik, hogy ők jól érzik magukat. (És most ne gyere azzal, hogy ez csak a műsor kampánya, mert főleg élő közvetítést szoktam nézni.)

2011. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

"Olivértől tulajdonképpen háromszor kérdezték meg ugyanazt átfogalmazva, és mind pozitív hangvételű kérdés volt. Kristóftól pedig olyanokat kérdeztek, hogy miért nem tudott feloldódni, beilleszkedni, mi volt a baj stb."


Talán azért, mert Olivér tökéletesen jól tudja magát érezni olykor, Kristófnak meg tényleg egy szenvedés volt az egész bentléte? :'D

Olyan dolgokat magyaráztok bele, hogy be kell szarni komolyan.

2011. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező:már én is sokszor leírtam ezeket,de hasztalan!Csak támadják az embert!Mindenben igazat adok!!
2011. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit,h itt is az Oli fanok támadnak,vitáznak!
2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hm, 74%-os, azért ez a vita vica versa alapon megy. Egyedül nem tudnak az Oli fanok vitázni, ezt lássuk be.:)


A kérdésre válaszolva pedig, én is kaptam még itthon is hideget-meleget, hogy ezt a fost nézem, de annyit mondtam, egész nap gürizek, hajtok, ilyenkor ne kelljen már gondolkodnom. Ha valakinek így tetszik, kimosom az agyam. De az életembe pont nem szól bele, hogy a Laci épp úgy viselkedik, mint egy bekattant katona, vagy izzad a bicajon, mint egy ló és becsülöm a kitartásáért, vagy pl. Béciről az a véleményem, hogy ha nem lenne benn a testvére, már sokkal jobban el tudta volna magát engedni. Szerintem tök jó fejek voltak, mikor ma Alekosz letekerte az utolsót és odaszaladtak egy szalaggal, mintha átment volna a célvonalon.

Én nem gondolom magam semmilyen fannak, igen, van, aki idegesít, pl a Zsófi, annak én már tuti lekevertem volna egy sallert, ugyanakkor néha azt látom, hogy totál el van veszve és tök megsajnálom. Most nem írom le mindről a véleményem, csak annyi a lényeg, hogy megvezetnek-e vagy sem, én nézem, mert kikapcsol, és eszem ágában sincs felemelni a telefont, hogy dobjak egy sms-t, mert vagyok annyira önző, hogy nem pazarlok el 315.- Forintot a semmire.

2011. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!