Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért olyan könnyen megvezethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan könnyen megvezethetőek az emberek?

Figyelt kérdés
úgyértem, hogy bedőlnek bármilyen érzelmi manipulációnak, stb mert azt hiszik, hogy nem hazudnak nekik, aztán mégis pofára esnek.
2010. márc. 2. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

hitler is elhitette, hogy milyen jófejű


ami részben igaz is volt, csak a végére már megőrült

2010. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert.

most erre mit lehet válaszolni?:S

2010. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyengék. Jól esik hallani a hazugságot... Például, azt mondom a kis 12 évesnek: nem, tudod, én nem azért szeretlek, mert gyönyörű vagy, és kívánatos, sem azért, mert ilyen fiatal vagy, hanem különleges vagy, és sokat érsz. Életemben nem találkoztam még olyan nővel, mint Te. Na most szerinted ezt nem kajálja be? Dehogynem. Mert jólesik neki.
2010. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem képes érzések, megbecsülés nélkül boldog lenni. Így aztán hajlamos elhinni ilyesmit, különösen, ha tetszik neki az, akitől hallja. Naivság, de ez van. még mindig jobb, mintha 60 évesen jönne rá, hogy a fenébe, nem kellett volna ennyire elutasítónak lennem mindenkivel.
2010. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,a másik azt mondja neki,amit ő hallani akar.Ezzel legyezgetik a hiúságát,elhiszi,amit mondogatnak neki,és végül bedől a dumának.Szerintem olyan ember nincs ezen a Földön,akit életében legalább egyszer nem manipuláltak még érzelmileg.
2010. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!