Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok VVOlivér szivatá...

Mit gondoltok VVOlivér szivatásairól h ő kapja a jelet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de szerintem Évára rakják.
2011. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy Oli lesz, ha a tribunus rarakja, es Laci is, mert ugy elegge kiboritotta .. akkor meglesz
2011. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja csak tudjátok mit nem értek? ha ez a hülye Olivér azt akarja hogy rá tegyék a jelet és ezért szivatja a népet akkor mi a fenének nem mondja meg hogy ő volt? akkor hogy akarja elérni hogy rá tegyék a jelet, ha nem is tudják hogy ő csinálta?

Amúgy szerintem nagyon megbánja majd ha eléri hogy rá tegyéjúk a jelet és kihívja Bécit mert Béci tuti kint hagyja sajnos.

2011. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon remélem, hogy ha eléri, hogy mindenki rá rakja a jelet, és kiviszi Bécit, akkor kint is marad, és pofára esik.

Bár erre kevés esélyt látok, hogy Olivér kint maradna, mert ő csinálja a legtöbb cirkuszt a villában, márpedig a népnek az kell...

2011. febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerintem majd a kihíváskor mondja el h ő volt, mert akkor majd tuti tiszta pipák lesznek rá, és nem gondolnak arra h úgy cseszhetnének ki vele a legjobban ha nem rá raknák

de én örülnék annak ha Olivér jönne vissza, mert őt jobban bírom, és nem azért mert cseszeget mindenkit

2011. febr. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!