Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ha Olivér kihívja...

Szerintetek ha Olivér kihívja Bécit, ki fog visszamenni? és még azt is írjátok le, h kinek drukkoltok.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Bécit viszi, akkor Olivérnek drukkolnék, mert nem bírom a Bécit, ahogy a húgát, Anikót, Lacit és erzsikét sem. De a testvérektől elvártam, hogy Anikóra tegyék a jelet, és ez egy jó pont most nálam.

Viszont Olivér már nagyon beképzelt lett szerintem. Ha esetleg tervezik a VV folytatását, új szabály lehetne az, hogy tiltják, amit Olivér csinált (meggyőzte a többieket, hogy tegyék rá, mert párbajozni akar).

Közben eszembe jutott, hogy amikor Éva visszajött az első párbajáról, akkor mondta Olivér az Alekosznak, hogy Évával párbajozna. Nem lepődnék meg, ha kihívná, annak ellenére, hogy haverok.


21/N

2011. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem! Olvass már kicsit mások kérdésébe is bele! Egy csomó ilyen kérdés van! De jó, ide is leírom, hogy én 100%-ig Bécit várom vissza! Szavazzatok ti is rá, ha tehetitek. Ezt olvasd el!:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2011. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én max azért mondanám Bécit, mert látni akarom Oli fejét, amikor a hülye taktikája ellenére kint marad! :) Már nagyon nem csípem a játékait...
2011. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah hát akármelyik marad kint annak megnézném a fejét mert mind a kettő nagyon magabiztos.

DE Oli már most be van szrva Bécitől, tegnap éjjelibe már lehetett látni.


Bécit várom vissza, Olivér nekem már kicsit sok, de sajnos Oli megy vissza szerintem.

2011. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!