Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gombi vs Alekosz? KI fog...

Gombi vs Alekosz? KI fog visszamenni? Kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
egy kis véleménykutatás:)
2011. febr. 24. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Alekinho de Flores!!!
2011. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Egyértelmű:)Én tuti szavazok te?
2011. febr. 24. 14:10
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Én nem azért keresem a pénzt,hogy ilyen szarságra szavazzak.

Egyébként szerintem Gombinak nincs esélye,ezért hívta ki pont Alekoszt,mert ki akar menni.

2011. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
De akkor legalább ne nyomatná ezeket a szánalmas dumákat...így még nagyobb bohócot csinál magából.Az a monológ is, amit tegnap mondott Alekosznak...ott makogott közben...sztem vagy egy hétig erre a három mondatra készült :-D
2011. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Alekosz fog nyerni nagy előnnyel. Én sem szavazok.
2011. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

Hajrá Alekígyó!

Most megmutathatod, mire vagy képes mennyit érsz, nyolc jelenlegi villalakó, szavazó bázisával szemben. Remélem meghatározó számodra, az előző párbajod, ahol a villalakók leggyengébb, és nem mellékesen hölgytagjával vetted fel a harcot, melynek kimenetele után, faltörő kos módjára, szakítottad be, a villa (egyéni értelmezésed szerint, ingyen-kocsma) ajtaját. Most „kicsit” keményebb ellenfelekkel, (szavazóbázisukkal) számolhatsz!

Kösd fel az azt a bizonyos alsóneműt, amelyben, (a mellékelt kép szerint) oly „keményen” feszítesz!

[link]

2011. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Mivel a villában lévő összes szereplőnek és ez által, az őket támogató hozzátartozónak, szimpatizánsnak EGY az érdeke, hogy a párbajról, MINDIG a GYENGÉBB JÁTÉKOS TÉRJEN VISSZA! (érzelmekről, ebben a "lé-re menő" játékban szó sem lehet!), egyértelmű, hogy a még bent lévő, nyolc villalakó szavazóbázisa egyhangúan arra fog szavazni, hogy Gombi térjen vissza a játékba! Mégpedig azért, hogy a későbbiekben párbajra kihívott, (bármelyik, még játékban lévő villalakó) NE EGY ERŐS, szavazóbázissal rendelkező ELLENFÉLLEL találja magát szembe, hanem ha lehet a leggyengébbel! Az erős ellenfél kiejtése, minden bennmaradónak a nyerési esélyét növeli. (Ezt nevezik pszichológiai hadviselésnek, logikus taktikázásnak, amit a sakkban, úgy határoznánk meg, gondolatban 3 lépéssel, mindig az ellenfél előtt járni….)

Legyen bármily (sms) erős, EGY ember (a kihívott) tábora, esélye sincs, NYOLC ember szavazóbázisának, (sms-ekett küldők!) számához viszonyítva. („Sok lúd, disznót győz…”)

2011. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem értem....magyarul ki megy vissza szerinted?
2011. febr. 24. 15:24
 9/24 anonim ***** válasza:

a logika szerint, egyértelmű, hogy a gyengébb... GOMBI!

(megy vissza! így a többiek számára, egy erős ellenféllel kevesebb, akivel meg kell előbb vagy utóbb küzdeni!)

2011. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

erre az alkoholista villacsődőrre biztosan NEM!

[link]

2011. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!