Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó helyébe ti is azt...

Anikó helyébe ti is azt mondtátok volna hogy Olivért várjátok vissza azok után hogy ennyire megalázta azzal hogy egyáltalán nem akarja hogy ő mondja a beszédét?

Figyelt kérdés
Meg úgy alapból mostanában elég szemét volt Anikóval szerintem. Nagyon látszott, (pl. amikor egyszer Anikó neve helyett Enikőét mondta neki), hogy Anikót csak pótléknak használja amiért nincs vele a szerelme. Ezek után én nem nagyon értem, hogy Anikó hogyhogy nem dühös rá, és miért áll ki mellette azzal hogy az ő csapatában van és még az ő nevét is mondta mikor megkérdezték tőle hogy kit vár vissza.
2011. febr. 12. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Anikó úgy spekulált, hogy azt gondolta Olivér megy vissza, és ha az ő nevét mondja nem lesz baj. Ha Bécit mondja és Oli megy vissza akkor nem lóghatott volna a sggébe.
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Anikó egy kis ribi, én nem sajnálom... Oli sem egy lovag, de én őt jobban bírtam.
2011. febr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
a 2.nál a pont
2011. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Ezek után..az Olivér egy undorító segg. Így bánni egy nővel..sőt, nem is eggyel, kettővel!

Jaj Anikó, tetszem? Mondd ki..MONDD KI. Te gyönyörű vagy..ilyet még nőnek nem mondtam. Anikó, ez nem fog menni, én a barátnőmet szeretem..MIÉRT AZ ANIKÓ MONDJA A BESZÉDET? Ne hozzatok már kellemetlen helyzetbe..

2011. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán miért annak a szarkavaró Anikónak kelett mondani a beszédet aki miatt Oliver vesztett vagy 10%-ot a népszerűségéből
2011. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

23:13 egyetértek… hogy lehet így bánni egy nővel… aztán meg amikor ugye rájött abból az üzenetből amit Enitől kapott, hogy ezzel tönkremehet a kapcsolata akkor Anikót meg szó nélkül eldobta magától…

Anikó meg saját magát alázta még azzal hogy utána nyalt (legalábbis én annak éreztem) az Olivérnek hogy őt várja vissza

2011. febr. 12. 23:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, hogy őt mondta, kicsit olyan ez a szitu, mint mikor az 1. párbajon Éva megsértette Erzsit ("remélem nem Gigi hátán akarsz felkapaszkodni"), de mégis Évát várta vissza. Tudom, nem pont ua, de hasonló. Nem feltétlenül azért várja vissza, mert nyal neki vagy ilyesmi, hanem van egy lezáratlan ügyük, és ha a másikat mondja azt csak sértettségből tenné.
2011. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Azt kell mindenkinek észrevenni,hogy nem Anikó a hibás.Egyedül és kizárólagosan Oli felelős mindenért.Ő az egyetlen aki bent kavarta a sz..t.

Én személy szerint borzasztóan sajnálom Anikót, és Enikőt is.Bízom benne nagyon,hogy Enikőnek lesz esze, és ereje kiadni Oli útját.


Kérdésedre válaszolva: biztos,hogy nem Olit mondtam volna.

De Anikó egy naiv kislány aki szeretetre vágyott bent csak sajnos a lehető legrosszabb ember szeretetére.Nem szerelmes ő Oliba, csak vonzódott hozzá testileg,és ez Oli részéről is így van, akkoris ha tagadja.


Oli egy szánalmas szemétláda, aki szinte mindenkit tönkretett a villába.Lelkileg,idegileg,mindenhogy.

Laci fogalmazta meg jól mikor kérdezték,hogy ő szeretné e megnyerni a fődíjat, azt válaszolta:Szeretné, de nem mindenáron!!!

2011. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Laci fogalmazta meg jól mikor kérdezték,hogy ő szeretné e megnyerni a fődíjat, azt válaszolta:Szeretné, de nem mindenáron!!!"


Olivér se mindenáron szeretné megnyerni, az ugyanis már nem fért bele, hogy esetleg elveszti Enikőt. Lehet rá minden rosszat mondani, de azt nem, hogy a vv fontosabb volt a szerelménél.

2011. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálom Anikót, egyáltalán. Tény, hogy Olivér hagyta, hogy Anikó közeledjen felé és nem állította le már az elején, ebben nagyot hibázott. De az Anikó nem lehet ilyen naív, hihetetlen. Most pedig sajnáltatja magát, hogy benne maradt a nagy barnában, megérdemli. Ráadásul mi az, hogy már az elején Olivér tetszett neki? Hát először nem Bécinek vallott szerelmet? Aztán meg nem Király L. Norbinak küldte a levelet, pedig tudta, hogy neki is kapcsolata van/vagy lesz?

Tuti, hogy a következő kiszemelt Gombi lesz. Már csak ő maradt az egyetlen foglalt pasi, akinek még nem vallott szerelmet, pedig biztos vagyok benne, hogy azóta szereti, hogy meglátta.

2011. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!