Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy van barátotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok, ti hogyan mondtátok meg otthon, hogy van barátotok? Tippeket kérek, légyszi,

előre is köszi mindenkinek.


2011. nov. 9. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
"Anyu, Apu! Képzeljétek, van barátom!"
2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyből odaviszed bemutatni
2011. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én levelet írtam,és mielőtt nyáron elmentem itthonról kiraktam az asztalra.Nyár végéig nem találkoztunk,és nem kellett a szemükbe néznem,és nem is kellett elmondanom nekem.Azóta 6 hónapja vagyunk együtt. 17/L
2011. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak anyuddal oszd meg előbb...utána ha majd tervezitek,hogy elhívod a barátodat,csak utána szólj faterodnak.Egyébként ne úgy mondd el,hogy "kavarok egy pasival,anya",mert egy kicsit kiakadna tőle.
2011. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én annyit mondtam, hogy megismerkedtem valakivel, és úgy néz ki, komolyra fordult a dolog. ha itt az ideje, akkor hazahozom bemutatni. és elmondtam röviden, hogy kicsoda micsoda, de nem eresztettem bő lére.
2011. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akit nekik bemutattam az eddig egy ember volt,de őt is csak azért,mert anyám képes volt tönkretenni a folyamatos undorító viselkedésével.Amikor elmondtam,annak az előzménye ez volt:"ronda kövér vagy,nem lesz egy férfi sem,akinek tetszenél"-erre úgy bedühödtem,hogy mondtam,hogy képzeld van aki szeret már régóta.(hozzáteszem kövér nem vagyok és nem voltam soha).
2011. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Apa, anya, esténként készülhettek az ágyam nyikorgó hangjára.

Apa: na, ez már szeretem!

Anya: azért nem kell elsietni a dolgokat.

2011. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!