Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egyik csapat takarit, a...

Az egyik csapat takarit, a masik egesz nap alszik, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Szerintem Oliver kiesesevel(pedig o se produkalt mar nagyot az utobbi idoben)az igaz hogy a Beci csapatnak kinyilt a csipaja de a masik csapat sem olyan mar mint regen,Alekosz nem tudja helyettesiteni baratjat...
2011. febr. 17. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
maga a kérdés is hazugság... de béci csapata elég szarrágó lett,más jelzőt nem találok rájuk,nekem vezényelne úgy a gombi vagy a jerzy asszem sárga földig oltanám, nagy tévedésbe vannak mert béci legyőzte olivért moost azt hiszik mindannyian legyőzték volna,éva meg alekosz simán kint hagyja akármelyik játékost,bécire se vennék mérget hogy vissza menne mondjuk alekosszal szemben,pláne ezek után amit a napokba művel
2011. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Elég rossz helyzetbe kerülne az RTL ha már csak a takarítást tudná bevágni az összefoglalóba.

Alekoszt meg az zavarja legjobban hogy mindenki feszült nincs olyan ember akivel tudna nevetgélni

2011. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna a baratjukra tenni a jelet...
2011. febr. 17. 11:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Miert hazugsag a kerdes,hisz mindenki ezt allitja?
2011. febr. 17. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy eddig a VV szórakoztatott... Most meg oké, h vannak viták emiatt izgalmas is, de én nevetni szeretnék és szerintem még sok százezer tévénéző is... Szóval remélem visszatér a HUMOR a villába és ezt inkább az 'Alvócsapat' tudja megtestesíteni, mert Alekoszon és Szandikán nagyon jókat mulatok és Anikó,Éva is tud fejlődni, de én az egész műsor alatt egyszer nem mosolyogtam el se Gigin se Jerzyn se Lacin,Gombin... Bécin is csak 1x-2x...

Szóval melyik jobb?! Az alvós :)

2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetes Alekosz csapata a jobb (Anikó,Éva,Szandika)
2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen a lusta csapat a jobb! Miért? Mert nem takaírtani költözök be a villába. Mert amit Gigikéék csinálnak az nevetséges. Képzeld el, ha Gigikéék mind eltűnnének, Éva, Szandi, Alek és Anik is rendet tudna tenni maga körül, mert nem mocsokban élnbek ők sem, de minek törjék magukat ha Gigike olyan lelkesen megcsinálja, meg azért nem kell körbenyalni minden nap a villát. Nevetséges, hogy ezzel jönnek állandóan.
2011. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem oltari kosz lenne...
2011. febr. 18. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!