Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a jobb csapat?

Szerintetek melyik a jobb csapat?

Figyelt kérdés
Bayern München v. Inter. Én Bayern fan vagyok és kíváncsi vagyok a véleményetekre...
2010. aug. 27. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát olyan fifty-fifty egyik se jobb sokkal a másiknál
2010. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inter a jobb. A BL döntőben is nyert az Inter. Bár most az Internél új edző van és nem biztos hogy olyan jók lesznek mint tavaly.
2010. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inter jobb, a Bayern most kapott ki a Kaiserslautern-től Bundesliga 2-s csapat...
2010. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
A bayern mert legalább van német a kezdőben.
2010. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Inter.
2010. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyan kérdés, amire kb. muszájból válaszolok -tudom, h. nem muszáj válaszolni természetesen, de szeretek írni a focival kapcsolatos kérdésekre választ :D- ..szóval az a helyzet, h. az általam legutáltabb 2 klubot kéne most összehasonlítanom igazság szerint...

A Bayern Robben nélkül lóf...t sem ér...hiába is van német a kezdőben, de igazából a "húzóemberek" még csak véletlenül sem németek...Robben Ribery ,van Bommel,Olic igazából a lelke ennek a csapatnak ..és tavaly ha nem lett volna Robben, közükn se lett volna a BL döntőhöz...ezt ha Bayernes vagy, ha nem be kell ismerned, pláne h. a MANU-n, meg a FIOR-on hatalmas nagy mákkal jutottak tovább... szóval az aktuális Bayernről ez a véleményem(és nem mondhatod, h. nem voltam objektív)...

az inter meg a SERIE A , de talán a világ legundorítóbb csapata, ami 1 olyan edző irányítása alatt ért el mindent, akit én szívből gyűlölök..miért is ?...szerény meglátásom szerint, Ő neki "köszönheti" a világ,h. kialakult ez a féle anti-futball , h. beállnak védekezni 90 percre, de még a csatárok is, és így megölik a játékot..így lehetséges az, h. olyan válogatottak , mint a brazil vagy a holland a vb-n úgy játszottak ahogy láthattuk...régen ez a 2 válogatott játszotta a világ egyik, ha nem a legtámadóbb futballját..most meg ?...a hollandok 1-2 akciót vezettek meccsenként, egyébként rúgtak, becsúsztak, csíptek , haraptak, ütöttek...bekkeltek gusztustalan undorító módon...szóval detto mint az inter...emiatt haragszom a muringggyyyóóóra , de vmi leírhatatlan módon...a másik meg h. "olasz" csapat, és nem h. a kezdőben , de az egész keretben nincsen olasz játékos, ami a SERIE A szégyene...

ezek tükrében így is azt kell mondanom,-bármilyen nehezemre is esik- h. az inter a jobb csapat, egyszerűen azért, mert sokkal, de sokkal bővebb a kerete, és több a minőségi játékos, de nem 1-2 vel, hanem rengeteggel, hiszen az inter kiküldi a b csapatát játszani, és úgyis bomba erős..pláne h. 1-1 poszton a világ legjobbjait tudhatja magáénak ( Maicon, Cambiasso, Zanetti...és jelenlegi formát tekintve nem sok jobb belső 2ős van a Lucio-Samuel párosnál -bár vágom, h- előbbi pont Németországban vált naggyá :D- )

Remélem válaszom kielégítő volt számodra,mindezekkel együtt:

FORZA JUVE ETERNAMENTE !

2010. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

...előző vagyok...a hosszú válaszos :D

nagyon örültem, h. a szuperkupa döntőben kiszo.pott a mocsok inter az Atléthico-tól..:D

hiába a nagy nevek, meg a stb...ha nem úgy védekeznek, ütköznek stb ahogy murinnyó anno előírta mindenkinek, akkor nem tudnak csapatként egybe lenni szerintem..elsősorban amiatt h. akkora az arcuk :D

Remélem a bajnokságban is méltó helyen végeznek...száműzik őket a 2od osztályba, mint anno minket :S....csak minket jogtalanul...ők meg évek óta elcsalják a meccseik 1 részét...felelősségre vonás , így büntetés nélkül...

FORZA LA VECCHIA SIGNORA !

2010. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja amúgy mind2 csapat gázos de én az Intert jobban utálom mint a német Bayern-t, számomra a jó futballt az Arsenal és Barcelona játssza
2010. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A bayern húzóemberei közt azért vannak németek mint pl. Müller, Sweinsteiger, Lahm, Badtstuber és még Kross is lehet egy nagyon jó játékos... egyébként én teljesen egyetértek az interrel és murinhoval kapcsolatosan szólottakhoz. GO BAYERN
2010. aug. 31. 20:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és még a világbajnokságon jól szereplő klose is jó lehet ebben az idényben, gomez aki egyébként szerintem nagyon bal..sz nem érte meg a stuttgartnak adott 30 millió eurót...
2010. aug. 31. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!