Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most melyik csapat miért jobb?

Most melyik csapat miért jobb?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a Real madridra, manchester unitedra, barcelonara és hasonlókra. Melyik miben jobb? melyikben vannak jobb játékosok?
2011. okt. 13. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindegyikben van vmi jó. Idén a Chelsea-ben én az egyre látványosabb játékot tartom jónak. Boas érkezése is nagyot lendített a csapaton. Idén ez a csapat is esélyes a BL-győzelemre (vagy legalább egy döntőre). A csapatból Terry-t és Cech-t emelném ki a csapatból, de Torres is kezd visszatérni a helyes útra, gondolok itt a gólokra és gólpasszokra.

A MU-nak nagyon jó edzője van, aki jól összerakta a keretet. Idén a csapatjátékuk miatt erősek.

A Barca a támadójátéka és az eredményei miatt vált népszerűvé. Nekem igazából nem tetszik ez a tili-toli, de nyilván nemcsak én vagyok így vele.

A Real leginkább a korábbi sikereinek köszönheti nagy szurkolótáborát, de tavalytól Mourinhoval már ők is egyre jobbak és sikeresebbek. Tavaly nem jött ki a lépés a BL-ben a Barca ellen (igaz kellett ehhez a kiállítás is), de Ronaldoval és a többiekkel idén is a BL egyik favoritja.

2011. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mindháromnak jó edzője van, bár a barcáé azért gyengébb csak nekik viszont nagyon erős a kezdő 11ük.

A real mindig a nagy sztárokra épített. De most MOU vezetése óta okosabban igazolnak, most ők is inkább építkeznek és nem csak a nevek alapján igazolnak.

A MU pedig évek/évtizedek óta folyamatosan a legjobbak közé tartozik Európában. Erre a másik 2 csapat se volt képes az elmúlt 16-17 évben.(a real ugye 6-7 évig nem jutott túl a bl nyolcaddöntőn, a barca meg gyengébb volt sokkal a 2000es évek körül)


Papíron a barcáé a legerősebb keret, A MUban viszont sok a fiatal most, új csapatot épít SAF. De ettől még a legesélyesebbek közé tartoznak minden sorozatban.

A real pedig real. Velük mindig számolni kell, most főleg Mourinho miatt. Hiába van ott CR, Kaka. Mou az akitől tartani kell.

2011. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!