Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket is egyre jobban...

Titeket is egyre jobban idegesít Szandika viselkedése?

Figyelt kérdés
Mióta Olivér kiesett, sőt már mikor ki lett választva azóta nagyon megváltozott, kétszínű lett stb. Most is azt mondja kiviszi Alekoszt és ott szét oltja a párbajon. Hát nem kétszínűség ez amikor Alekosz mindig mellette állt és 1 rossz szót se szolt Szandikáról? Erre meg Szandika hátba támadja? Szép dolog.......
2011. febr. 22. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Alekosz is mondta már rá, hogy önző, csak magára gondol, hisztizik, és csúnya is...sőt én láttam online mikor ott sírt Szandi, hogy ő milyen csúnya és nem akarja azt a fotózást, erre Alekosz elkezdte ócsárolni a többi lányt, hogy melyik miért csúnya. Miután Szandi elment onnan, akkor Olivér mondta, hogy miért találod csúnyának Gigit mikor eddig tetszett, erre azt mondta, hogy csak azért mondtam, hogy nem érezze magát olyan csúnyának mint amilyen rusnya valójában....azután gúnyos röhögés. Nem kell félteni azt az embert sem. Nem csodálkozom azon, hogy már nincs jóba velük, mert ő megpróbált pártatlan maradni, aztán már azóta folyton kidumálta Alekosz Évával. Ne is csodálkozzanak azon, hogy inkább oda áll ahol nem hisztériáznak azon, hogy ő mindenkivel jóban volt (eddig)
2011. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idegesíteni, nem idegesít csak rossz nézni... Bírtam a Szandikát de sajnos nem értem mostanában... Remélem visszatér a vidám Szandika...
2011. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz is annyira jó barát, hogy tényleg állandóan kidumálja Szandit, csak rosszat mondott eddig még róla, semmi jót. Hát akkor miért kéne kötődnie hozzá? Szerintem csak Olivér miatt volt jóban velük.
2011. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy véleményen vagyunk kérdező.

De ha esetleg Alek ellen mégse jönne össze és kiesne, legalább látná h a Béci miért is ilyen jó fej vele. Meg h kikhez is pártolt át.

Sajna nem hiszem h észhez tér még, és rájön arra h mégse kéne ilyen szinten semmibe azokat az embereket akik eddig kiálltak mellette.

Az se volt vmi szép tőle h a Bécinek adta a karkötőt, mondta neki h őt várja vissza, de amikor már odakerült a sor h Olivér előtt is felvállalja, inkább meghátrált.

2011. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kár azon veszekedni hogy ki kit beszél ki, mert mindenki kibeszéli a másikat.

Szandika már sose lesz a régi, ahogy Oli is befásult ő is. Szandit nagyon bírtam most már őt utálom a legjobban., Nincs helye a villában ha minden második héten ki akar menni.

Kapott második esélyt basszus, amit senki más nem kapott volna meg. Remélem megdobálja Évát és kizárják. Nagyon idegesít hogy mindig sajnáltatja magát. Ez már sok!

2011. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
nekem is rossz nézni amit csinál nem gondoltam volna hogy egy áruló remélem hogy minél hamarabb ki esik
2011. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Szandika simán olyan mint Béciék. Félt Olivértől ezért nyalta a sggét mindig, csak ezért volt a 4esbe. Most hogy Bécit hiszi erősebbnek rögtön odahúz. Ő a legkétszínübb a villában.
2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. :)Most jöttem rá,hogy valójában mily3n kátszínű,és ugyanolyan napraforgó,mint az Ani.

Éva és Alek a legjobb. :P

2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
milyen kétszínű
2011. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem idegesit egyaltalan,Alekoszt es Evat utalom,Alekosz volt Oliver szolgaja,Eva pedig titokban vegtelenul orult hogy Oli kiesett,mert nagyon nagy ellenfelek lettek volna ott a donto kornyeken,ugyhogy egyik se jobb mint a masik.
2011. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!