Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézitek a mai NekedValót?

Nézitek a mai NekedValót?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?Ez a VV Ágica,hát elég bugyuta!Az idős nő,tud érvelni!Jól látja a dolgokat,és meg is magyarázza.Ági meg egy példát sem tudott mondani,h Éva őszinte,stb.Nem szeretem az Évát,de hívhatnának olyat,aki legalább megpróbálja megvédeni!
2011. febr. 23. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,nem Ágica,hanem Anett.
2011. febr. 23. 17:56
 2/4 Thurston ***** válasza:
53%

Azért a krédéseden egyértelműen látszik az Éva iránti ellenszenved, mivel a nő sem tudott "normálisan érevli", vagy bármi hasonló.


Meg nem azért, de arra, hogy valaki őszínte, hogyan hozol fel példát? Ez egyszerűen annyit jelent, hogy nem játsza meg magát a nézők felé. Ami még úgy is egyértelmű, hogy a lakók felét jobban kedvelem, mint Évát.

2011. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus Anett és messze az ő hozzáállása tetszik a legjobban, mivel nem veszi véresen komolyan az egész védést. Úgy áll hozzá, hogy ő úgy ahogy megvédi, de most azért nem fog egy véres vitát vívni valakivel Éváért. Ez egy játék és majd valaki megnyeri. Elég szomorú, hogy sok ember egymásnak tud esni más emberek veszekedése miatt. Pl. mikor most az elmúlt napokba nagy béke volt a villában, itt a fórumon is legalább akkora csönd volt mint ott. De amikor Alekosz Béciéket kiosztotta itt is ment az anyázás a gyakorikerdeseken. Én szeretem a ValóVilágot ezért egyáltalán nem ócsárolom, de nem értem, hogy emberek más emberek miatt (akik szintén egy játékba vannak benne) össze tudnak veszni úgy, hogy élőbe ha tudnák ki a másik még egymásnak is esnének. Nem értem egyszerűen. Most amiatt, mert xy-nak a kedvence Alekosz miért kell másnak rögtön elküldeni xy-t a jóédesanyjába?! Vagy fordítva, mert úgy is megy jócskán a szidás. Szóval nézzen magába az, akinek a legnagyobb problémája az, hogy támadják az ő kedvenc karakterét. Mert az már nem egészséges... Le lehet pontozni, de ez az igazság!
2011. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első:olyat nem írtam!Mások:igazad van,nem vna szabad trágárul beszélnünk egymással.Én nem szoktam,ha pl.vkinek írom,h neki miért kel még ő van megsértődve.A kérdésemben írtam,h nem szeretem,de mindíg beégetik,és soha senki nem áll ki mellette.Az őszinteséget azért írtam,mert mondták,h mondjon 1esetet,amikor az volt.Volt neki,az biztos,de akkor hívjanak már olyat,aki érvelni is tud Évi mellett!Már sajnálom,h mindíg őt égetik!A kérdésem ennyi,nem kel nekemjönni-elsőnek!
2011. febr. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!