Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én ma nagyot csalódtam VV...

Én ma nagyot csalódtam VV Anikóban Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Ez elmúlt egy héten már kezdett szimpatikus lenni, de ahogy most Évával viselkedett nagyon megutáltam.

1 Hete még együtt nevettek J(E)rzsin és most ugyan ezt eljátssza csak Évát neveti ki.

Meg az a beszólása: -Hogy ha nem tetszik gyere és köpj le.

Nem Évát akarom védeni de tőle ezt már megszoktuk, ezek után Anikó se különb semmivel.


2011. febr. 23. 20:57
 1/7 Thurston ***** válasza:
100%
Hát. Én többnyire eléggé rühellem őt. De kétségtelen, hogy most egy nagyon szimpatikus időszakát sikerült elcsesznie ezzel a dologgal. Pont amikor már majdnem pozitívan tekintettem rá.
2011. febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az eleje óta nem szimpi, amióta meg a Zsófika kiesett, különösen nem. Ott nyal, ahol biztonságban érzi magát. Zsófika kiesése után benyalt a négyesnek, Oli kiesése után benyal a hordának.

És akkor Évát nevezik a kétszínűnek.

2011. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És az a pláne hogy ő kezdett el beszólogatni Évának. Meg figyeljétek meg mostanában még a szokásosabbnál is sunyibban néz mindenkire.

Utálom a csajt, pedg volt idő mikor azt hittem megkedvelem.

Direkt szétverte a 4est, ez volt a célja már rég megmondta.

2011. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csalódtam benne, nagyon kétszínű :/
2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:
76%

"Direkt szétverte a 4est, ez volt a célja már rég megmondta."


Ez max véletlen. Annyi esze azért nincs neki.

2011. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Éva sem szimpatikus,de Anikó még kevésbé sem.Évát elfogadtuk úgy,ahogy van.Ő nem okoz csalódást és meglepetést(legalábbis számomra)ellentétben Anikóval,aki annál inkább.Éva hozza a törtető kategóriát,Anikó is tényleg egy igazi 'rosszkislány' : kétszínű,ellenszenves,ráadásul még írni sem tud..

Volt idő,amikor szerettem,viszont mostanra már teljesen megváltozott róla a véleményem.

Még sok példát fel tudnék hozni,de ezzel most nem untatok senkit.: D

2011. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már rég csalódtam Anikóban.
2011. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!