Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na most komolyan, mi szépet...

Na most komolyan, mi szépet találtok vv Anikóban?

Figyelt kérdés

mindenki odavan érte nem értem. Még azt sem mondom , hogy elmegy, hanem kifejezetten erőszakos és csúnya arca van. Szerintem.

Meg hogy ő a legkiemelkedőbb szépség terén ebben a műsorban.

Nem az, hogy mások külsejét kritizálom ( de most épp azt tettem, pont amiről nem is tehet)

csak hogy a köznép véleményét nem értem igazából.


2011. ápr. 27. 21:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nagyon szép. tetszik az arca. a haja meg kifejezetten gyönyörű.
2011. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%

gyönyörű a haja?:DDDDDDDDDDD

már ne is haragudj de haja is alig van..:DD

2011. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
én is néztem, nagyon széles arca van, olyan pufi.:S nekem is ilyen van amúgy, de én olyan önbizalomhiányos vagyok mint éva :DD
2011. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%

Haja????Barátnőm lánya született ennyi hajjal,semmi haja sincs,ami van is vékony szálú.

Az orra az meg bazilika kilincs,ti nem látjátok???

2011. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

gyönyörű a haja??? az évezred vicce, nincs is haja szerencsétlennek!! szép az arca??? szerintem olyan püffedt az arca...


egyedül a szeme szép szerintem , de az is olyan gonosz.... gondolom jó az alakja, és egyes fárfiembereknek a jó alak egyenlő a szép nővel... -.-

2011. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

Anikót azért találják sokan szépnek, mert nem nézik őt végig testrészről testrészre, csak azt, hogy csinos, szép az arca és már egyből azt mondják róla, h döngetni való. Valójában tényleg nem egy csoda szép lány, de az tény, hogy szép arcra, szép a foga, a haja is szép, bár igaz, h kevés van neki de amikor belövi akkor kifejezetten jó. :D Szóval van neki elég sok szépséghibája. Kezdve a szemeivel, ugyanis ő maga is elmondta, hogy bandzsa szemei vannak, vagy hogy mondta. :) A lába nagyon vékony, az 1 dolog, hogy csinos, mert nincs rajta felesleg, viszont a lába nagyon vékony szerintem, arról nem is beszélve, hogy tök fiúsan szokott menni, teljesen kifelé áll a lábfeje amikor lép. Szerintem ez baromi csúnya egy lánytól. Ami még meglepett engem, hogy lány létére olyan szinten beszél parasztosan, tanyasi módon, hogy az hihetetlen, nem tudom megfigyelte-e már valaki. Példa: "Mennyé má' Alekosz" Ez kissé kiábrándító lehet szerintem, barátom is megjegyezte, hogy ez eléggé gáz dolog, hogy így beszél. Az arca is elég pufi és még sorolhatnék 1-2 dolgot. Smink nélkül nagyon érdekes az arca, a smink rengeteg dob rajta, különösen akkor amikor kifesti magát jó vastagon, sötétre. Na, lényeg, hogy nem fi*kázni akarom őt, elismerem, hogy azért szépséghibák mellett is szép lány, de közel se olyan bombanő meg álomszép nő, ahogy azt elmondják sokan. Nem vagyok rá irigy, mielőtt még valaki ezt mondaná, vagyok olyan szép én is mint ő én úgy gondolom, pusztán csak elmondtam a véleményemet róla, de ettől még szépnek tartom őt, csak nem a legszebbnek!


17L

2011. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Szep es szereny is vagy -utolso.....
2011. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
Hihetetlen, hogy nem lehet az embernek egy kialakított, saját véleménye mert akkor egyből ez jön le másoknak, hogy féltékeny és irigy vagyok. Leírtam érthetően, hogy tudom, hogy Anikó szép, de van sok szépséghibája épp ezért nem a legjobb nőnek titulálom őt... ennyi. -.-" Nehogy már ettől irigy legyek rá vagy valami, hát besz*arás. :D Kajak nem érdemes az embernek elmondani a saját gondolatait, véleményét, mert abból rosszabbul jön ki mint ahogy gondolta....
2011. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
széles, pufi a feje, vastag és görbe az orra. a haja is kevés. állandóan affektál, teszi az agyát, egy ordas paraszt, ja és napraforgó is. szóval sem kívülről sem belülről nem szép.
2011. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

Először amikor megláttam,azt hittem,hogy valamitől fel van nagyon dagadva az arca.Aztán ahogy telt,múlt az idő,láttam hogy mindig ilyen.Mint egy 100 kilós nőnek,olyan pufi az arca,a szeme meg mintha be lenne hízva nagyon.Én még ilyet nem láttam,mert a teste nem kövér,hanem vékony.Vékony,de alaktalan,lógós,tészta segge van,piszkafa lábai,és ehez ez a kövérszerű arc.A haja akkor még úgy ahogy elfogadható,ha éppen előtte mosta,de ha már pár napos,akkor pár szál az egész,néhol még olyan kopaszodós is.Feltűzött hajjal meg a fülei is nagyon furcsák.

Azért csúnyának nem mondanám,dehogy a végzet asszonya,meg minden idők legszebb szereplője,azt azért nem mondanám.

2011. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!