Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Szandika nálam tejesen...

A Szandika nálam tejesen elásta magát. Mit gondoltok? Hányinger, ahogy viselkedik. Kötve hiszem, hogy már valaha újra szimpi lesz nekem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Szandika... Mindig is egy kishitű, buta, közönséges majom volt....
2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok vele. Borzasztóan kétszínű! De nem baj, legalább megmutatta a valódi énjét, és most már tudjuk ki is ő valójában. Egyébként meg aki teleplasztikázza magát azzal amúgy sincs minden rendben...

Kíváncsi vagyok most mit kap, hogy oda van a nyaklánca, mert biztos Gombikának adta. :D

HAJRÁ ALEKOSZ!!!

2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek veled. De sajnos van egy olyan érzésem, hogy majd szép lassan vissza fog mászni Alekoszékhoz, de számomra egy utálatos dög. Láttátok hogy lesett az egész párbaj alatt? Egyszerűen nem tudom felfogni mitől utálta meg ennyire Alekoszt, mikor az semmit sem csinált.
2011. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy miért utálta meg ennyire Alekoszt, pláne, hogy ő volt az a csaj, aki még szexelt is vele. (És az elején Olivér mondta is, hogy mennyire aranyos, meg rendes emiatt.) Erre most játsza a nagyasszonyt. Sajnálom nagyon, mert a ble-ble szája ellenére szimpatikus volt sokáig.
2011. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha én bent lennék, Szandikát vinném párbajozni, úgy sem más, mint egy idegbajos K.
2011. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Thurston ***** válasza:
Osztom azt a véleményt, miszerint hoszsú ideig ő volt az egyik legszimpibb karakter. Mostanáig ofc. Nem igazán tudom megérteni, hogy mi van vele. Emiatt végülis még mindig ő az egyik legérdekesebb karakter, ahogy azt már az elején is gondoltam. Biztos vagyok benne, hogy tartogat még pozitív és negatív meglepetéseket egyaránt.
2011. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Alekosz és Szandika NEM szexelt, csak imitálták, viszont csoklolózott vele, amúgy kétszínűségből az Éva és az Anikó is jeles!
2011. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szélkakas röviden, tömören.
2011. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8:58-as, amit műveltek, az kimeríti a szex kategóriáját. Nem azt írtam, hogy dugtak. Bár elég fiatal lehetsz, ha nálad ez a két fogalom egy és ugyanaz.
2011. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szandika párbajozni akar, kiviszi Évát vagy Jerzyt. És kint fog maradni, mehet szexelni. Úgyse bírja már.
2011. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!