Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy így viselkedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy így viselkedik. Féltékennyé tesz. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A párom annak ellenére, hogy szeret, célozgat más lányok szépségére. Például a múltkor a tv-ben bikinis lányok voltak és megszólalt: "Húúú!" Pár napja pedig az egyik közösségi oldalon nézelődtem és megjelent egy tinisztár képe, akinek csatlakozni lehet a rajongói klubjához... A párom meglátta és ezt mondta: "X. Y.? Hmm..." (most nem reklámozni szeretnék ezért nem írtam nevet, de olyan szexis hangon tette ezt.) Ezeket még elnéztem neki, de amióta élőben is tett hasonlót, azóta egy kissé rosszul érzem magamat. Most azt csinálta, hogy látott egy mély dekoltázsú pólós lányt és megkérdezte, hogy én nem akarok-e olyat hordani, mert szexi lennék benne. (Visszafogott stílusom van, nem szeretem mutogatni magam.) De rosszul esik, hogy megnéz más lányokat és ezt előttem teszi.
2011. jún. 20. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ez egy bunkó. Oké, hogy van szeme és lát is vele dolgokat, de ezt nem kell pont előtted megjegyeznie.


Legközelebb te is tégy ilyen megjegyzéseket. Esetleg állítsd be hátterednek a kedvenc jóképű színészedet, ilyesmi.

2011. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha közölted vele, hogy téged ez zavar, és ennek ellenére csinálja ezt, akkor a barátod egy tapló! Ha nem közölted, akkor tedd, és ha szeret, többet nem hoz ilyen kellemetlen helyzetbe. Nálunk egy egyértelmű, tudja párom mennyire nem vagyok megelégedve magammal, eszébe sincs még ilyenekkel is csökkenteni az amúgy is kevés önbizalmamat. Kommunikáció!
2011. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem író mondta: Kommunikáció!


Az oké, hogy vannak szép lányok a világon, meglehet őket nézni, de ne előtted tegye ezt amikor fogja a kezedet meg amikor épp kettesben vagytok... régebben velem is ez volt a helyzet, nagyon ritkán barátom is megjegyezte az egyik színésznőre hogy milyen dekoratív meg az egyik haverjával beszélgetett előttem és valami csajra mondta hogy 'hú igen az jó csaj' ..én meg mondtam neki hogy fejezze ezt be, mert én vagyok a barátnője engem kéne dicsérnie ne másokat. Kiborultam emiatt mert nekem ez nagyon de nagyon rosszul esik, nekem is régebben sokkal kevesebb önbizalmam volt amit a barátom még lentebb vitt de mikor mondtam neki, hogy azonnal fejezze ezt be hogy másokat dicsér előttem akkor tudomásul vette ezt, elnézést kért és azóta nem csinálja ezeket. :) Mondtam neki, hogy felőlem nézheti a csajokat nem zavar, mert erre nem vagyok féltékeny, csak ne bunkó módon tegye ezt, meg ne előttem, mert én se dicsérgetek más pasikat előtte.

2011. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Csak állítólag ő eléggé féltékeny típus, ezért nem értem miért teszi ezt velem.
2011. jún. 20. 08:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért, hogy letesztelje, hogy téged mennyire zavar ez, mennyire leszel féltékeny erre. :) Amúgy ezt dicséretnek is veheted, hogy egy mély dekoltázsú póló szexin állna rajtad. Vegyél olyat és oda meg vissza lesz a barátod. :)
2011. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól is esik, hogy bókol. Meg is kérdeztem viccesen, hogy te meg hogy vetted észre milyen póló van rajta? És röhögött. Csak az zavar, hogy előttem megjegyzéseket tesz. Közölni fogom vele, ha még egy ilyen lesz, hogy ez így nem jó.
2011. jún. 20. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is a srác bunkó. Másodszor nem szeret, mert ha szeretne akkor moderálná a bunkóságát.

Szerintem erről nincs mit beszélgetni, a barátom soha nem tenne ilyet velem.

A másik eshetőség az az hogy télleg csak játszmázik(igen bonyolult az élet azóta hogy a férfiak megpróbálják átvenni a női játszmákat-rosszul). Ezesetben értelme van annak, hogy elmondod, bánt a dolog, mert így eléri a célját és abbahagyja az ostoba játszmát.

2011. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de én az ilyesmit mindig poénra vettem. Exeimmel együtt néztük a csajokat és pontoztuk őket. Persze, néha belőlem is kibújt a féltékenység, de olyankor is inkább viccesre vettem s figurát. Pl amit te említettél, mély dekoltált felsős/kihívó leányzóknál: "én hogy tetszenék abban a ruhában? de úgy válaszolj, hogy az esti szexed múlik rajta! ;)". Nem hiszem, hogy megéri ezen különösebben görcsölni.

De lehet, hogy párodat zavarja, hogy te túlzottan visszafogott vagy, és így próbál meg elgondolkodtatni. Egy kis versenyszellem, tudod ;) "Vagyok én olyan jó, mint azok a nők, csak lásson meg fűzőben, harisnyatartóban, csipkés tangában az ágyában...". Rossz módszer, de ennek csak az lehet a megoldása, hogy beszélsz vele, ha téged zavar.

2011. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj hírességekre nehogymár féltékenykedj :) minden nőnek és férfinek van olyan híresség aki bejön neki, dehát istenem ... :) ők azért nem ellenfelek :))

azzal pedig, hogy azt a mélyen dekoltált pólót megemlítette, nem a csajt dicsérte, az meg hogy észreveszi... én is észreveszek igazából minden szembejövőt, férfit nőt egyaránt :)

(pedig én nagyon féltékeny típus vagyok de ezeken kár aggódni hidd el, és szerintem nem volt bunkó, és ez egyáltalán nem jelenti hogy nem szeret, persze attól még megkérheted hogy ne csinálja, bár jobb ha elmondja, mi tetszik neki, nem? )

2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó az igaz, hogy bunkóság részéről, viszonyt szerintem arról szól az egész, hogy szeretne szexisebb ruhákban látni(írtad is, hogy visszafogottaban öltözködsz) Hogyha nem szeretne, az másképp is kimutatkozna.
2011. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!