Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2 vagy az RTL-Klub jobb...

A TV2 vagy az RTL-Klub jobb szerintetek? Melyiket szeretitek jobban és miért? A másikban mit nem szerettek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Rtl-klub jön be jobban!!Azért mert sokkal jobb műsorok vannak rajta:))Meg a műsorvezetők is szimpik!!
2011. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet különbséget tenni, ugyanaz a kettő. Az egész műsorsémájuk megegyezik, csak más címmel. Annyi a különbség, hogy a tv2-n nem megy valóságshow. Egyébként egyik kutya másik eb.
2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Én RTL párti vagyok.Valahogy egyáltalán nem szimpatikus a TV2: sem a műsörvezetők,sem a műsorok,semmi:D
2011. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Arcky ***** válasza:

Én az RTL-t nézem többet.

Annyi vele a baj, hogy a polgárpukkasztásból csinálnak pénzt mostanában. Ennek nyilván az az oka, hogy a külföldiek nem látják át a műsorok színvonalát, csak a számokat. Ők meg a befektetők. Ennyi lehet a magyarázat.

A tv2 meg jön felfelé, de nem valószínű, hogy valaha ezt behozza.

2011. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
tv2 párti vagyok, ott legalább vannak színvonalas sorozatok, míg az RTL-en csak a szenny folyik töményen, meg a CSI 1315649789464918948. ismétlése.
2011. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Rtl párti vagyok, mert jó sorozatok mennek. Pl. a Gyilkos elmék, Döglött akták, Dr. Csont. Én imádom az ilyen jellegű sorozatokat. Ja és a helyszínelőket nem ismétlik, hanem mindig új évadokat adnak. Tudod van a CSI helyszínelők, van a CSI miami helyszínelők és van még New Yorki helyszínelők. Nem ugyanaz.

A tv2-t azért nem szeretem, mert folyton az rtl-t koppintja. A műsorvezetőik is nagyon gyatrák, és akkor is nagyon unszimpatikus volt, mikor az rtl-től akart magukhoz csábítani műsorvezetőket . Pl. a Stohl Andrist. Később a Vágót akarták miután lejárt a szerződése a klubon.

2011. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
RTL Klub.A tv2 állandóan gyilkosokról meg erőszakról beszél. Tények, Magellán, Napló, csak a rémhírek mindenhol. Az RTL-en a híradó is jobb szerintem, nem csak a rossz dolgokra van kiélezve.
2011. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
TV2: egyrészt a színvonalas műsorok miatt, meg nem csak az érdekli őket, hogy minél többen nézzék, meg hogy minél nagyobb dolgokat mutassanak. Mindkettőjüknél jobb az M1, mert abból legalább lehet valamit tanulni, meg nem csak holmi szennyműsorok vannak benne!
2013. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
RTL Klub: mert nem mindig csak a celebek a téma, ráadásul változatosabb. Tv2 mindig csak ugyanaz: Majka, Lakatos Márk, Friderikusz, Liptai, stb. már mindd a csapból folyik. Mr és Mrs... Nem lehetne egyszer nem csak celebeket behozni???
2013. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Rtl klub a musorvezetok a tv2 szanalmas eloszor jott a baratok kozt utana a joban rosszban utana fokusz aktiv gyanu arnyekaban -veled is megtortenhet , utana az ugyved valaszol - csaladi titkok SZANALMAS A TV2 EGY CSICSKA ADOOOOO
2014. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!