Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát vs. Dzseki,...

Szövetkabát vs. Dzseki, melyiket szeretitek, illetve nem és miért, melyik lenne jobb nekem télire, linkeltem képet is?

Figyelt kérdés

Szóval, ilyen fajta kabátra gondoltam. Ez a szövetkabát.

[link]


dzseki meg ilyesmi

[link]


vagy

[link]



Érdekelne, hogy melyik előnyösebb télre. Egy kabát vagy egy dzseki.Mindkettőben hosszabbat vennék, hogy védje a vesémet.


2011. okt. 20. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelműen a szövetkabát. Nőiesebb, elegánsabb, sokkal csinosabb. Én csináltattam hozzá külön bélést, ami fel- illetve legombolható, attól függően, hogy mennyire van hideg; egyébként lehet, hogy nem elég meleg. Annyi előnye van a pufidzsekinek, hogy melegebb.
2011. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szövetkabát, egy nő legyen elegáns:)
2011. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Reszemrol viszont mindketto, ez a ketto nem helyettesiti egymast.


Van nagyon csinos szovetkabatom tobb is, szuper, noies, kiemeli a derekamat, sorolhatnam.

De semmire sem megyek vele, amikor a kemeny telben napkozben van minusz 20 fok es 1-2-3 orat kell a szabadban lenni benne.

Ha a szovetkabat vastagon belelt, akkor mar nem olyan csinos, ha nem vastagon belelt, akkor viszont ala kell oltozni 2-3 retegben, hogy a nagy hidegben ne fagyj meg benne, viszont igy egy szammal nagyobbat kell venni es mar egybol nem olyan csinos, raadasul merev anyaguk van es medvenek erzem magam benne, ha nagyon alaoltozok.


A masik tipusu kabatbol, amit linkeltel vannak melegen beleltek, esetleg szormevel beleltek, azok viszont olyan melegek, hogy siman eleg egy normal reteg ruha ala es nem fazol benne.


Szoval: ha ram hallgatsz veszel mindkettobol megfelelot, egyiket azokra a napokra, amikor nem kell sokat a szabadban lenned, a masikbol meg azokra, amikor kinti program is lesz.

2011. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a harmadik kabát a tuti. Csinos, csajos, és ha toll a bélése akkor melegebb is mint a szövetkabát.
2011. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádom a szövetkabátot, ugyanúgy melegít, mint bármelyik másik.


16/L

2011. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!