Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szeretitek a vagány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek a vagány csajokat, akiket mondjuk nem kell megvédeni? Vagy inkább azt, akit óvni kell? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mert pl, ismertem olyat ( ami szentem nagyon Gáz) h egy srác belekötött a lány pasijába és a lány védte meg a fiút. Szóval a vagányak jönnek be, vagy azok akiket lehet óvni, védelmezni?
2011. nov. 10. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A vagány csajok jönnek be.


Nem gáz, ha néha a nő védi meg a srácot. Miért lenne az?


Csak a hájas pasik szemében az, akik közelebb állnak a búzához, mint gondolnák (nem hiába szeretnek velük barátkozni a nők), az ágyban sem valami jók (mert ahhoz hogy elhízz, le kell csökkennie a tesztoszteron szintnek). Evvel kompenzálják, a csaj oda van tőle, persze attól még egy senkik, a csajuk kiéhezett.


Le a dagikkal!!

2011. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem szócsata stb volt, hanem végül a lány megverte a srácot... szentem az gáz..
2011. nov. 10. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

az már az

nem romák voltak?

2011. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem. csak am a srácot régen sokszor piszkálták gyerekként, és szentem még mindig nem dolgozta fel vagy nemtom... ez az ötletem van erről, mivel erről tudok is..
2011. nov. 10. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
13:50 ja mert egy magyar csak etikusan viselkedik...Hagyjal mar
2011. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LadyLee ***** válasza:

Szerintem is gáz egy kicsit, ha a nőnek kell fizikailag megvédenie a pasit, de én is amolyan harcias amazonféle vagyok és bár sosem keveredtem a fenti szituációba, de a jellememet figyelembevéve nem is tartom kizártnak, hogy ez bekövetkezzen. De könnyen lehet, hogy ha megtörténne, akkor nem tudnék többé felnézni a pasira.


Abból a szempontból pedig, hogy mi jön be jobban a férfiaknak, egyértelmű, hogy a gyenge kis védelmezendő lányokra buknak - kevésbé a nagyszájú vagányokra, mert azok mellett nehezebb férfinak lenniük. Persze mindig vannak kivételek.

2011. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
a mai pasik már így is töketlenek, mit kezdjenek egy vagány csajjal? meg a pasik amúgy is azt szeretik, akik felett uralkodni, hatalmaskodni lehet.
2011. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
81%
Szerintem gáz ha egy pasit a csajnak kell megvédenie.
2011. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a csíráknak a vagányak

a vagányaknak meg az ártatlan csajok:D de az ártetlanok kb mindenkinek:D

2011. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Felnőtt fejjel, amint kikerülsz az iskolából és magad keresed a kenyérre valót, majd rá jössz,(legyél fiú, vagy lány), hogy nem azzal lehet leélni egy boldog életet, aki vagány, tud káromkodni, lehordja a másikat, oltja az ember társait indokolatlanúl, ráadásul nincs végzettsége, se munkája, hanem azzal aki ennek az ellentéte!

Persze le lehet élni ilyen emberekkel is az életet, de mi értelme ilyen ember mellett akár gyereket vállalni és stb.?

Fiú létemre amondó vagyok, hogy nekem nagyon bejönnek az aranyos, nem feltűnést keltő csajok, legyen az karcsú (ne vékony!), legyen akár kicsit tömzsi, legyen vádlija, a lábakért meghalok és a mell mérete nem számít, ha nincs nem baj, ha van, hát van, fenék... hmmm... ne legyen akkor mint egy ház, de ne legyen pici se, mert azért mégis csak egy szülésnél ne repedjen szét a csaj és stb. Ráadásul szex közben legyen már mit fogni a fenekén, ne csak a csontokat érezzem!

21/F

2012. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!