Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szeretik annyian a Való...

Miért szeretik annyian a Való Világot?

Figyelt kérdés
Mert szerintem hülyeség az egész. Most azt nézzük, hogy ott mit szerencsétlenkednek? Hát én egyszer néztem róla véletlen egy kis részletet, mondjuk akkor fél óráig röhögtem azon, hogy az a ****vel töltött szájú csaj elkezdte karmolászni a földet!:) Hogy ennek mi értelme van....
2011. márc. 10. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mit kell ezen ällandoan lovagolni, nem ertem???!!!!

miert zavar az mäst, ha valaki nezi a VV-t?

Nekem meg a barätok közt nem tetszik, meg a CSI, meg NYC, meg mit tudom en milyen sorozatok...

2011. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:
75%

Most nem azért, de mondjuk nézel egy filmet, amiben valaki éppen hasonlóan reagál valamire (nevezzük pánikrohamnak nyugodtan), akkor te abból azt szűrös le, hogy ennek a filmnek lóf@sz értelem van, vagy azt, hogy esetlegesen valamilyen események hatnak jellemformáló hatással a különböző karakterekre, akár pozitív akár negatív értelemben?

Ezrét jó a Való Világ (nekem leglábbis), mert egy filmben nehezen fogsz olyan tökéletes karakterábrázolást és jellemfejlődést látni, mint egy hasonló műsorban.

Tehát nekem a japán művészfilmjeim és európai indie-drámáim mellé tökéletesen passzol. Drámai.

2011. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

én nem szeretem mert semmi értelme..

ja meg csak szimplán egy SZAR

2011. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

16:23


Korrektó.

Aki nem látja mi értelem van a vévének, az gondolom vagy hülye, vagy csak alapból azt serm tudja miről bezsél. Ezt az utóbbit látom valószínűnek. A vévénégy kiváló ötvözete a mainstream szórakozásnak és egy jellemrajzi drámának. Pszichológiai tanulmányaimban pedig különösen nagy hasznát veszem annak, hogy analizálhatom a különböző karakterek tudatos és tudatalatti fejlődését/magatartását.

2011. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki a retket érdekelnek a jellemrajzok meg a szereplők primitív karakterei?

Ettől holnaptól olcsóbb lesz a kenyér,vagy mi a rák?

2011. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem egy jelenetből szűrtem le, az elején még néztem és akkor is tök hülyeségnek láttam.

Semmi dráma, meg ilyesmi nincs a Való Világban csak egyszerűen idegbetegek egy kicsit az emberek. És ezeken nincs semmit nézni, meg analizálni. Egyszerűen semmi értelme annak, hogy az emberek nagy része nézi ezeket, hogy mit szarakodnak. Most abban mi a jó, hogy egész nap nem csinálnak semmit, csak hisztiznek, meg minden?

2011. márc. 10. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Így van!

Ilyen idiótákkal,mint a szereplők,naponta találkozunk a való életben is.

2011. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!