Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Annyian szidjátok a Való...

Annyian szidjátok a Való Világot! Mi a bajotok vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
óó pedig tök jóóó :D
2011. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
71%
Kamu az egész, előre megrendezett jelenetekkel és párbeszédekkel. Való Világ? Hol van belőle a VALÓ vagyis a valóság? Nem ez a való a mai világban. Ennyi.
2011. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy undorító, a legalja emberekkel, közönséges és gáz
2011. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
és mert ide is ráerőltetitek az emberre a családi kapcsolatok témakörbe, ahelyett, hogy jó helyre írnátok, mert itt senkit nem érdekel
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy show, én soha nem szidtam. Néha nézem, amúgy nem köt le annyira. Bár a kifliszájú lány olyan belőle, mint a kutyánk, el is neveztük Fifinek.
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hülyék az emberek akik ott vannak.Én csak néha belenézek.De tényleg nem a való világ.És valóban megrendezett a legtöbb része.El is szólták már magukat a 4ben.
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi hogy egy szánalmas KAMU. Érdekes a retek klubbnak mindig sikerül egy cigányt beválogatni hogy aztán lehessen egy újabb "sztárt" csinálni. De nem is ez a legnagyobb baj hanem az hogy normális ember nincs köztük mindegyik k*rva, drogos vagy csaló.
2011. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem szidom, nem nézem. Összeszednek egy halom munkanélküli, pszichés problémával teli embert, akik isznak, dohányoznak és tulajdonképpen nem csinálnak semmi értelmeset. Most ebben mit kéne nézni?
2011. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

A valóvilág az egy műsor,pénzt lehet vele keresni,aki ott van bent.Ez eddig oké is,hogy sok pénzt lehet vele nyerni,meg minden,de nekem ilyen áron nem kellene a pénz.Az én életem,azért az én életem,mert másnak nem akarom mutogatni,magamat sem,meg semmimet sem,senkinek semmi köze,csak a hozzátartozóimnak meg a baráti körömnek.


Ezen kívül a valóvilágban meg az ilyen műsorokban a szex az egyik fő szempont,meg a mindenféle fajta kéjelgés,meg nyávogás,meg a menő manó fiúkák hétköznapjai.Én erre nem vagyok kíváncsi.


Másik problémám,a Tv már nem sugároz semmi értelmeset.Nagyon ritka a jó film meg a jó sorozat,olyat mutatnak amit már az ember kismilliószor megnézett.


Másrészt meg az országházban azon bajlódnak,hogy nincs mit enni az embereknek,meg nincs pénz,meg nincs ez meg az,amaz,de az ilyen szennyekre van.


Különben meg a tinik 90%-a ezeken a b.aromságokon nő fel,nincs semmi értelmes témájuk csak a való világ.Azt hiszik,hogy az a példa.


17/L voltam!

2011. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Jaj de sok az irígy:D És itt is,mint minden témában felkerül a rasszizmus;)
2011. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!