Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a bajotok Bécivel? Értelmes...

Mi a bajotok Bécivel? Értelmes hozzászólásokat várok!

Figyelt kérdés
Kerek egész mondattal válaszoljatok, ja és kíméljetek a c.igány, beképzelt, nagyképű....szavaktól! Ha csak káromkodni tudsz, inkább ne írj semmit!
2011. márc. 11. 01:08
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
53%
Én bírtam a bécit addig amíg vissza nem tért a párbajról. Azóta mintaha kicserélték volna. Kezdi megmutatni az igazi arcát! :( :(
2011. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra is szimpatikus, remélem nem vagyok egyedül, mert mindenhol csak a káromkodást olvasom vele kapcsolatban.....hozzáteszem nem vagyok tinilány, roma sem, ja és soha nem szavaztam és nem is fogok egy párbajra sem, nem költöm a pénzem ilyenre, meg úgyis el van már döntve ki nyeri, szerintem!
2011. márc. 11. 01:18
 3/40 Thurston ***** válasza:
36%

Se a nagyképűségével se a cigány származásával nincs bajom (ja, hogy mellőzni kell ezeket...), tulajdonképpen a mai napig egészen bírtam a fejét. Most viszont az alapvető vitakultúrájának teljes hiányáról tett tanúbizonyságot. Azt mondja, hogy Alekosz nem tud válaszolni rendesen, kö9zben Béci volt az, aki semmi olyasmit nem bírt kinyögni, ami normális vitalap lehet. A Béci-Gigi-Jerzy trió teljes mértékben azt gondolta, hogy az fogja megnyerni a vitát, akinek a kompániája hangosabban vihog a fröcsögés hátterében. Az már mellékes, hogy soha nem tartottam Alekoszt különösebben okosnak, de azok után, hogy Béci szerint nincs konkrét értelme a mondatainak, úgy látszik mégis vannak nála sokkal butábbak. Csak gondolom Alekosz meg feltételezi a többiekről (helytelenül), hogy képesek összefüggő szöveget egyben értelmezni, és nem csak azt tekintik frappáns visszavágásnak, hogy "szar vagy, és kész". Ja meg a kedvencem: a fenyegetés. Aki fizikai erőszakkal fenyegetőzik, az végképp csak azt simeri el, hogy nem tud semmit mondani, a másiknak van igaza, emiatt ő nagyon mérges irgumburgum.


Végülis asszem ennyi. Mint egy csapat ovis. Úgy viselkedtek ma Béciék. Minden túlzás nélkül.

2011. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%
Fajankó.
2011. márc. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
33%
Én nem nézem,annyit tok belőle amit a borsba vagy a blikkbe olvasok,küldözgessétek az sms eket,inkább ,mint az éhezőknek adjátok :)
2011. márc. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az Olivérrel való párbaj után lett ellenszenves. Annyira kibújt akkor a bőréből, hogy hihetetlen.

Ahogy beszélt másokkal...felháborító.

Viszont sajnos el tudom képzelni, hogy igaz az a hír, hogy meg van rendezve a játék és Ő fog nyerni... :(:(

Nem is pont azzal van a baj, nem sajnálom tőle...de a többiek (ha ez igaz) feleslegesen küzdenek.

ennyi

Kedves kérdező! Neked miért szimpatikus?

2011. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%
Értelmes?! Egy ideje Bélát meg az értelem szót nem nagyon volna reális egy mondatba pakolni. :)
2011. márc. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
58%
Annyira érdekes, hogy mindenhol csak azt olvasom, hogy fúúj Béci! Komolyan sehol nem láttam olyant, hogy pozitív hozzászólás lett volna róla. Nagyon kiváncsi leszek ennek ellenére visszamegy-e. Ha igen, bunda az egész!
2011. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele.A tegnapi jelenet nem valtoztatott a velemenyemen semmit.
2011. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
57%
A béci egy tipikus agresszív kisebbségi.Pisztolynak tűnő valamivel pózol,lopott,csalt hazudott,tivornyázott,"gengszterkedett",itt van 26 vagy 28(nemtom pontosan) éves és mit tud felmutatni? Táncikál és reppel,ezzel azt hiszi olyan írtó fontos a társadalomnak,ha olyan szegény volt mindig is,akkor miért pózolt olyan lkippekben ahol drága autók,jó nők vannak,ugyanis nem 2fillére van aki ilyenekben mozog.És ha nyomorban nőtt fel,miért nem tanult? Ennyire ostoba? Vagy csak haszontalannak gondolja? Akárhogy is nézzük,ennek az embernek az erkölcsökről és normákról szóló véleménye hiteltelen.
2011. márc. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!