Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan gondolkodjon pozítívan...

Hogyan gondolkodjon pozítívan az, aki nem vallásos? Csak komoly, értelmes hozzászólásokat várok!

Figyelt kérdés
A Pozitív gondolkodás hatalma c. könyvben elsősorban azoknak adnak tanácsokat,akik vallásosak. De mit tehet az,aki nem hisz Istenben? Van valami módszer rá,hogy elűzzük a negatív gondolatokat,és pozitív kisugárzásunk legyen. Aki foglakozik hasonló kérdéssel, annak mi a tanácsa. Esetleg milyen mondatok at mondogassunk, hogy nagyobb legyen az önbizalmunk, és pozitív legyen a hozzáállásunk dolgokhoz?Kérem, az idióta beszólogatósok most máshova menjenek irkálni....
2010. jún. 6. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne gondolkodhatna pozitívan, aki nem vallásos? Nekem van egy jó hanganyagom hozzá, azt hallgatom már kb másfél hete... Ha írsz egy privit, elküldhetem. (Bár agykontrollos dolog, én nem igazán hiszek benne, de ez tényleg bevált...)
2010. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, mert aki hisz Istenben,annak könnyebb ezena téren.Mert pl. azt mondogatják, ha Isten velünk, ki ellenünk? Én szeretnék hinni, de sajnos már középkorú vagyok,és nem neveltek soha vallásosan.Írok privit.
2010. jún. 6. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha magadtól nem tudod, hogyan kell pozitívan gondolkodni, ott valami gond van, akár vallásos vagy, akár nem...
2010. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ahhoz, hogy higyj istenben, nem kell, hogy vallásos nevelést kapj. Ha tényleg szeretnél hinni, akkor vennéd a fáradságot és utánanéznél a hitnek, beleolvasnála Bibliába stb.
2010. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez az utolsó két válasz igazán kedves,és építő jellegű volt....De ha már egy értelmes segítő szándékú tanácsot kapok, már az is elég. Az első az volt....
2010. jún. 6. 09:56
 6/9 anonim ***** válasza:

A 09:39-es teljesen egyetértek!


Olvasd el Vera Peiffer - Pozitív gondolkodás című könyvét, abba minden fejezet végén van ilyen "forgatókönyv", ami segít pozitívan gondolkodni. Jó kis könyv!

Ha gondolod idézhetek belőle..:)


F/18

2010. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj tudod, hogy aki el akarja űzni a negatív gondolatait, az akaratlanul is egy felsőbb hatalomhoz "fohászkodik", és onnan meríti a pozitívumokat. Gondolom nem kell leírjam mi ez a hatalom. Ha igazi eredményeket akarsz elérni kisugárzásoddal és gondolataiddal kapcsolatban, akkor tovább kell menj. Én is megtettem, mert nekem a teljes igazságra volt szükségem, nem pedig féligazságokra...

Itt van a könyv és a szerző amiből megtudhatod mit is kell tegyél, és miért is kell megtegyed, sőt azt is, hogy egyáltalán mi vagy te, mi az élet.


üdv

25/F

2010. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bocsi a lényeg lemaradt :D


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége

2010. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi,ez az utolsó két válasz igazán kedves,és építő jellegű volt....De ha már egy értelmes segítő szándékú tanácsot kapok, már az is elég. Az első az volt....


Én írtam őket, és nem nagyon értem, mi bajod velük, segíteni próbáltam. Én nem látok semmi sértőt abban, amit írtam, ha neked mégis az jött le, hogy szemétkedni akartam, akkor elnézést.

2010. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!