Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Lányok/nők írjanak, csak értelmes hozzászólásokat természetesen.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk,minden rendben van,szeretjük egymást.Viszont az utóbbi időben két barátom elég rendesen rászállt (Pl az egyik moziba hívja anélkül,hogy megkérdezne zavar-e a másik pedig közli,hogy a héten nem tud fogadni,úgy hogy ne menjek este meg msnen írja a barátnőm,hogy náluk volt és meg is maszírozta,mert elvileg fájlalta a hátát,kérdezgeti miért nem vele jár stb...).Attól nem félek,hogy félrelépne,teljes mértékben megbízom a barátnőmben,meg is beszéltük úgy ahogy a dolgot(én fogalmaztam könnyebben de azért mondtam,hogy zavar a dolog) de nagyon zavar a barátaim hozzáállása,ha tovább folytatják velük külön "elbeszélek" de most nem is ez a lényeg.A fentiek miatt néha egy kicsit rossz passzban vagyok és nem igazán beszélek estefelé a barátnőmmel,amikor hív inkább fel se veszem aztán a hívás után jó idővel géphez ülök és váltok vele pár szót,kérdezgetem a napjáról,mit csinált de aztán köszönök és megyek is.Az érdekelne,hogy ezt mennyire veheti esetleg zokon,úgy a lelke mélyén,mit gondolhat,ezért is lenne jó,ha inkább lányok/nők írnának.
2010. júl. 24. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...A barátaid elég rossz barátok,ne is haragudj,lekéne váltanod őket!

+Ne a barátnőddel viselkedj így,mert könnyen megunja,hogy ilyen vagy,és ott lesz neki egyből két srác akik megmutatják,milyen egy férfi...akik szórakoztatják,kényeztetik stb...

Barátokat cseréld le!Barátnődet meg kényeztesd ezerrel!Megse forduljon a fejében,hogy mással boldogabb lehetne!

L 18

2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon szarul esne, ha a barátom nem venné fel a telefont, mikor hívom. Ha meg tényleg nem veszi fel,ll akkor elvárom hogy visszahíjon azzal az okkkal, hog ykimagyarázza, milért nem vette fel - pl zuhanyzott épp. Msnen énis csak pár szót szoktam váltani a barátommal, ott egyszerűen nincs kedvünk egymásssal beszélgetni... mi csak élőben tudunk:) ezzel nincs is semmi gond, de ha így van, akkor jobb is ha rá sem írunk egymásra - persze ha mindektten fennvagyunk akkor azért kléne beszélgetni :D Na a lényeg, hogy inkább találk9ozz a csajjal!:) A bnőpd meg sztem mindenféleképpen le kell hogy álljon ezzel a haverjaid-os dologgal, ha tudja, hogy ez téged zavar:)
2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha kevesebbet foglalkozol vele ezek után, főleg ha tudod, hogy valószínűleg nem csal meg, akkor lehet, hogy azt hiszi, hogy nem szereted már annyira, és tényleg elkezd megromlani a kapcsolatotok.

Szerintem ne úgy ahogy, hanem őszintén beszélgessetek el erről, hogy te örülsz ugyan, hogy jóba van a barátaiddal, de nem kell túlzásba vinni... Szerintem ha szeret, akkor meg fogja érteni, és még jól is esik majd neki, hogy félted. De ehhez az kell, hogy tényleg őszintén elbszélgessetek erről is, a kapcsolatotokról is, hogy ki mennyire éli meg mélyen és mit vár ettől. Tényleg.

Szerintem elég nagy probléma, ha a barátnőd átjár a haverodhoz hátat masszíroztatni, és a haverod ezért az mondja neked, hogy nem ér rá... Különben is egy lány ne menjen fel csak úgy a pasija tudta nélkül hátat masszíroztatni egy másik srác lakásába... Nem vagyok konzervatív, de ez tényleg túlzás...

2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

(nemvok lány)

De azért irok mert nem benned van a hiba.Az hogy a bnőd a haverjaidhoz jár és engedi hogy masszirozzák és közben látja hogy te meg nem jöhetsz épp oda az nem a te hibád.És az sem hogy utána olyan is a viselkedésed amilyen.A haverjaid ha rászállnak akkor még jó hogy nem vagy jó passzban és ezt a bnődnek is észre kéne vennie.Sztem beszéld meg a haverjaiddal is minden képpen.És nehogy még arrol kérdezz it hogy a bnőd nek ez hogy esik.

2010. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én ilyet nem csinálnék...ha már a haver bunkó,legalább én szólnék,hogy: "ni,elhívott egy haverod moziba..."

el se tudom képzelni,hogy masszírozgassam a barátom haverját.


én a helyedben először a csajjal komolyabban elbeszélgetnék...

aztána "haverjaiddal" még inkább,hogy miért nem keresnek más csajt maguknak akiket fűzögethetnének.már bocs,de ezek nem haverok.

2010. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem ha megbeszéltétek akkor nem kell rossz passzban lened

nekem egy pasi alegjobb bartáom nagyon jóban vagyunk mindent tud rólam azt is hogy mikor jön meg

akart velem járni de azt mondtam az tönkre tené a arátságunkat nekem si féltékeny volt először a pasim de megbeszéltük és már nem az szerintem te is tedd ezt :D bízz a barátnődben mert egy kapcsolat alapja a bizalom .

inkább a barátaiddal beszéld meg hogy neked ez igy elég rossz.. meg az elmondattakból nem tűnnek nagyon barátnak ..

a kérdésre a válasz pedig hogy attól függ hiogy mit mondasz csak annyit h lépsz és szia ? vagymondasz valamit..

amúgy nekem elég szarul esne ha nem venné fel a barátom a telefont meg ha csak pár szót váltanánk.. ha meg nagyon zavar beszélj újra a barátnőddel de ne görcsölj annyit ezen

2010. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat,akkor tényleg egy őszinte beszélgetésnek kell következnie az összes érintettel,a barátaim pedig ha nem igazán változtatnak a hozzáállásukon,akkor nem sokáig lesznek a barátaim...
2010. júl. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!