Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó került a CKM címlapjára,...

Anikó került a CKM címlapjára, mint gondoltok róla? : )

Figyelt kérdés

[link]



Én örülök neki.Inkább ő mint Gigi.

És én Anikóra is szavaztam.


Na és tessék még hogy Gigi nem meztelenkedik : [link]


2011. márc. 11. 23:27
 1/9 Thurston ***** válasza:
Basszus Giginek milyen ocsmány durunglába van.
2011. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd, az a Gigis pucér kép fake, photoshoppal "levarázsolták" róla azt a falatnyi bikinit, ami a fotózáson volt rajta.
2011. márc. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Thruston! Te hány szépségversenyt nyertél már?
2011. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
imádom Anikót :D
2011. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak sajnos Gigi is a címlapon van :S DE hogy miért azt nem tudom.

Anikóval vannak ketten rajta.

2011. márc. 12. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:

"Thruston! Te hány szépségversenyt nyertél már?"


Csak en nem ertem, hogy az o kinezete mit valtoztat azon, hogy Giginek visszataszito laba van. Ez nagyjabol olyan ovis szintu erveles volt, mint a klasszik "csinalj jobbat". Had kerdezzek vissza, te minden not hibatlannak talalsz, mivel nem nyertel meg szepsegversenyt?

2011. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thurston ***** válasza:

08:46


Nem hiszem, hogy ak inézetemnek sok köze van ahhoz, hogy nálam milyen magasan van az a bizonyos léc, amit Gigi mégcsak nem is súrolt. És amíg minden gond nélkül fel tudok szedni olyan lányokat, akiket kifogástalan külleműnek vélek, addig nem hiszem, hogy át kéne gondolnom az életemet egy ilyen nagyfrappáns és mélyreható komment miatt, mert nem érzem, hgy bármit is rosszul csinálnék. :'D

2011. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Thurston:ha valakit fel tudnál szedni nem itt lógnál egész nap.........
2011. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Thruston, a te kommented igazán szellemes és mélyreható volt Gigiről alkotott otromba kritikáddal! Szerencsés vagy nagyon, hogy tapadnak rád a kifogástalan külsejű nők, ahhoz viszont mégis kevés vagy, hogy ne bunkó módon mondj kritikát arról, akit a természet nem a te magas szintű elvárásaid szerint alkotott meg. Giginek valóban nincsenek hosszú kecses lábai, de mindegyik vv-s lányban lehet kifogásolni valót találni, amit nem feltétlenül muszáj tapló módjára hirdetni.
2011. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!