Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóságshow vs. Tehetségkutató...

Valóságshow vs. Tehetségkutató. Melyiket nézed szívesebben?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy akik a Való Világ 4-et savazzák, azok a tehetségkutatókról is hasonló véleménnyel vannak-e, vagy azokat jobban "megtűrik" (esetleg még szeretik is).
2011. márc. 12. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én a tehetségkutatóval úgy vagyok,h már kicsit sok így egyszerre. Megasztár,Xfaktos...most csillag születik,meg már keresik az uj x faktorba az embereket... ez sok így egyszerre.

A valóságshow meg.. én csak azért nézem mert nem nagyon van más. Kár h nem jó sorozatokat adnak inkább

2011. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Tehetségkutató, a vv az egy nagy szar!
2011. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mindig az olyat szeretem,az emberekről szol,ebböl kitalálhatod.Nem érdekel,hogy kis jakab,hogy énekel,vagy áll fejen.Már unom.
2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehetségkutató

A 4. és 5.Megasztárt már nem néztem,és az első Csillag születik sem érdekelt

2011. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Én mindkettőt nézem/néztem, őszintén megvallom. De szerintem csak azért, mert itthon vagyok, nem mászkálok sokat el itthonról a kisbabám miatt, és így leköt a tv. Korábban nem néztem egyik tehetségkutatót sem, csak a megasztárból az első szériát, és még anno a big brotherből is az elsőt, de a többiből semmit, mert már nem érdekelt, és inkább elmentem szórakozni, barátokkal lenni, amúgy sem voltam ngy tv-s. Úgyhogy most néztem az x-faktort, és tetszett is, most meg a vv-t. De szerintem is kicsit sok így ömlesztve a sok tehetségkutató. Meg én azért nem néztem azokat korábban sem, meg most sem pártolom annyira, mert feleslegesnek érzem, hogy folyamatosan új énekeseket keresünk. A műsor alatt, ill. után fel vannak kapva, ide mennek-oda mennek, aztán jön az új széria, és le vannak ejtve, eltelik pár év, és azt sem tudni már, hogy mi van velük. És ezért meg kár előttük elhúzni a mézes madzagot, szerintem. A valóságshow, hát az egy teljesen más kategória.
2011. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Thurston ***** válasza:
49%
Számomra elképzelhetetlen a tehetségkutatóknál érdektelenebb műsor.
2011. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A valóságshow-kat szeretem, a VV-t is nézem, a tehetségkutatókat nem. Régebben néztem, de mindig úgy voltam, hogy aki szerintem valójában tehetséges volt az nem jutott be még az első egypárba se, aki pedig megnyerte az szerintem egyáltalán nem érdemelte meg és nem volt tehetséges. Ezt konkrétan az eddig Megasztár és Csillagszületikekre meg az X Factor-ra értem.

Mára már tökre elment a kedvem attól hogy nézzem bármelyiket is, minek, mikor úgyse az nyeri akinek szerintem kéne.

2011. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kokakólalájt ***** válasza:
Mindkettőt szeretem, bár az X-Faktor és a Megasztár már kicsit megfeküdte a gyomrom. A Csillag Születikhez meg egyáltalán nincs kedvem.
2011. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem indulna minden évben új tehetségkutató műsor, azaz nem halmoznának egymásra a sztárokat, akiket létrehoztak....talán nem volna ideje ennyire beleunni az embernek. Így már alig lehet őket követni, ki kicsoda és honnan ismerjük? Amiben egyediek, pillanatok alatt alatt elveszik, mert rögtön itt az utánpótlás. Túl sok mindez.

Ha annak idején egyszerre tíz Máté Péter, Kovács Kati, Cserháti Zsuzsa stb.stb. zúdult volna a közönségre, nem tudtak volna megbirkózni velük akkoriban sem.

2011. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Arcky ***** válasza:
A kvízjátékos valóságshow-nál majd kíváncsi leszek megint erre a kérdésre. :D
2011. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!