Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell Bécit lecigányozni?...

Miért kell Bécit lecigányozni? Mert szerintem abszolút nem az, de mindegy.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért mert eggyes emberek azt hiszik magukról,hogy ha nem cigányok akkor felsőbbrendü emberek...
2011. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%
Én a cigányok bizonyos fajtáját - finoman szólva - nagyon nem szívelem. Viszont köztük is vannak sok magyarnál százszor különbek, és én a Rácz testvéreket is különbnek tartom. Annyira, hogy ürülnék annak is, ha ők nyernék a játékot. Édesanyjuk mondjuk ránézésre egyáltalán nem cigány. Béci és Gigi egyébként szerintem édes testvérek, van egy harmadik fiú testvérük, aki a mostani nevelő apjuktól lehet, ő pl. teljesen fehér bőrű.
2011. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Utolsó sztem rosszul tudod....


Én úgy tudom, hogy bátyjuk van, sztem az anyjuk első férjétől lehet, aztán jött Béci és Gigi egy másik apától. Amúgy az anyjuk magyar (ezért nem néz ki cigánynak) az apjuk cigány csak.

Sztem az anyja első férje is magyar volt->ezért fehér a féltestvérük.


De aki jártasabb a témában nyugodtan javítson ki engem is :D

2011. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
08:11 dehogy különbek, cs bent megjátszák magukat..
2011. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen,mert te aztán ezt k.rvára tudod,kedves utolsó!
2011. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!