Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van aki szereti Anettkát?

Van aki szereti Anettkát?

Figyelt kérdés
miről szokott beszélgetni a forró dróton a homo sapiensekkel az anyázáson kívül? és miért nem megy haza ha egyszer ilyen csúnya és ezt mindenki meg is mondja neki?
2009. febr. 22. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Jajj, nehogy komolyan vedd már.

anettka munkássága inkább tisztelere méltó. ő volt pár éve ugyanis az úttörője Mo-n annak, hogyan kell a hülyeségből és az ordenáré vselkedésből pénzt csinálni. nagyon ügyes módon felfedezte, hogy az aluliskolázott magyar ezt zabálja. tudod, mit? jól csinálta. jobban élt belőle, mintha maradt volna az eredetileg orosz szakos pedagógusi pályáján. a mostani többi celeb meg az példáját követi.

(amúgy megjegyzem, ő egy kifejezetten éles eszű csaj)

2009. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki szeretti, és aki nem szeretti. Magára a kérdésedre a válasz, hogy IGEN! (igaz az nem én vagyok).
2009. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

nekem nincs vele semmi bajom, részemről mindenki úgy hülye, ahogy akar.

a műsorát sem nézem.


ha nem tetszik, ne nézzed, de minek foglalkozol a dologgal???

2009. febr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semleges, sokat javult a régi énjéhez képest, mind stílusban, mind öltözködésben. Azt sem tudom hol van most műsora, de nem is igazán érdekel. Csak akkor látom, ha véletlenül valamelyik reggeli műsorba meghívott vendég.
2009. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom már nem is szerepel, legalábbis nem látom. Mióta a férje meghalt egyébként is megzakkant. Én sajnálom.
2009. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szülei,Rezső bár az már multidő.
2009. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közömbös. Azért sokkal többet ér mint a legtöbb celeb, ő egy kimondottan intelligens nő, sikeres is még ha voltak is furcsa dolgai, de legalább vállalni merte önmagát, őszinte embernek gondolom őt.
2009. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!