Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Évát direkt akarják kikészíten...

Évát direkt akarják kikészíteni a párbaj előtt?

Figyelt kérdés
Szerintem az RTL is sejti hogy most vagy Jerzyre kerülnek a jelek és akkor Évát hívja ki vagy Évára kerülnek a jelek és ő hívja ki Jerzyt.Tudják hogy milyen önfejű Éva,erre beteszik ezt a katonai hetet.Mintha arra hajtana az RTL hogy megtörjék Évát és gyengüljön a párbaj előtt.
2011. márc. 23. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetséges,de nem biztos,mivel mást is kikészít,senki sem csinálja szívesen,csak eltűrik.Mindenkinek ugyan olyan idegesítő mint Évának csak Éva hangoztatja is az a baj.Ha Éva lesz a kiválasztott akkor szerintem is Jerzy-t fogja vinni.
2011. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Meredek teória,de ki kell hogy ábrándítsalak : nem Éva körül forog a VV.Az hogy Éva duzzog,az ő baja.Túléli.
2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen látom hogy senkinek sem tetszik de őt tudják szerintem a legjobban kikészíteni vele mert ő a legtürelmetlenebb/legrosszabb az idegrendszere.Hát nem tudom,csak gondoltam felvetem.
2011. márc. 23. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy az jött le, hogy katonahét, ez olyan full Lacis, és azért most mert Laci megy haza :D De ebben az Évásban is van valami :D
2011. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nekem egyáltalán nem tetszik ez a katonai hét :S


Épp ez jutott nekem is eszembe amit te is írtál kérdező.

2011. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen egyetértek veled!

A szerkesztők tudják, hogy Éva nem fog csak úgy mindenkinek meghunyászkodni hát megpróbálják jól kikészíteni, lejáratni, csak az a baj, hogy aki szereti Évát az ezért szereti! Mert magát adja és még egy ilyen vacak katonai szron se hazudtolja meg magát. Én imádom őt, de komolyan!

Éva lesz a köv kiválasztott ez már 100%, hisz mindenki utálja amiért miatta szívnak, de Éva most szinte akárkivel menne poárbajozni (értem ezt úgy hogy Alekosz és Béci kivételével) mindenkit kint fog hagyni, én örülnék ha Lacit vagy Gigit vinné, mert őket utálom, de Jerzyke is megérdemli, mert nem tud elszakadni ettől az undorító RÁCZKLÓN szerepétől, hát úgy kell neki, pedig eddig bírtam...

2011. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is.Az rtl-től ez megint kritikán aluli...
2011. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem nagy hülyeség a kérdés. Nem kell mindig összeesküvéseket gyártani. Ahogy az egyik válaszoló írta, nem Éva körül forog a világ.

Egy ilyen hét úgy általánosságban érdekes lehet, mert esetleg így megmutatja a szereplők igazi énjét, illetve hogy ki hogy bírja a kötöttségeket stb.

Éva meg, ha lenne annyi esze, hogy normálisan csinálja a dolgokat (ami igazán nem egy nehéz feladat), akkor nem szállna rá mindenki, és a vezetők sem csesztetnék agyon. Magának generálja az egészet, aztán persze mindig az a vége, hogy "mindenki őt bántja".

Ahogy Alekosz is megmondta (félreértések elkerülése végett: nem vagyok Alekosz-fan, csak ezzel egyetértek), Éva megérett a megregulázásra.

2011. márc. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtudom érteni Évát. Amikor még semmi rosszat nem csinált, még a legelején, a két kiképző már bunkó volt, legelső nap ordibálva mentek be, parancsolgattak. Ez szerintem undorító, hasonló helyzetbe nem tudom hány ember tűrné ezt el, én biztos hogy nem.
2011. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok-sok ember eltűrte már,csak épp nem játékból egy hétig,hanem élesben évekig.Érdekes,kibírták,és legtöbbjük jó szívvel emlékszik vissza arra az időre.

Amelyiknek járt a pofája,kicsinálták.

Ennek a lusta féregnek is ez kell.

2011. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!