Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok róla hogy Anikó...

Mit gondoltok róla hogy Anikó lett a hét katonája, és ő nyerte meg a Tohsiba Tablet-et?

Figyelt kérdés
Én örülök neki.
2011. márc. 25. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De be vallotta az ajándék átvétel előtt, és mondta is hogy csalt abban a feladatban és hogy nem érdemli meg , adják oda másnak aki megérdemli.(Amit a villalakók közül egyik se vallott volna be ) De a parancsnok neki adta oda akkor is , mert ő teljesített szerintük a legjobban.

Vagy lehet hogy te jobban tudod hogy ki hogy teljesített , mert te voltál ott a parancsnokok helyett, akik a teljes feladat végzés alatt , látták hogy mikor ki hogy teljesített. Mert amit te látsz az összefoglalókban az édeskevés ahhoz képest ami igazából ott történik/történt bent.Nem mindent mutatnak az összefoglalókban , az utóbbi hétben néztem az online közvetítéseket, és Anikó elég jól teljesített , jobban mint bárki a többi közül. Nem hiába ő nyert.

2011. márc. 27. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy másik villalakó nem vallotta volna be? Én Anikóról sem gondoltam, hogy megteszi.


Kedves kérdező!

Feltettél egy kérdést, hogy mit gondolunk róla. Kifejtettük, hogy mit. Aztán aki nem azt gondolja, amit te, azt lehordtad.

2011. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez nem lehordás, hanem vélemény!
2011. márc. 27. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!