Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintettek, ha Gigi fog...

Szerintettek, ha Gigi fog kiesni akkor Bécitől, vagy Jerzytől fog elbucsúzni a végén?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
bécitől
2011. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezen én is gondolkodtam már sokszor hogy ha gigi egyszer végre kiesik...

szerintem bécitől, ő a testvére, sokkal fontosabb számára mint jerzy.

2011. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is Bécitöl.
2011. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Béci. Néha az az érzésem, hogy nincs is annyira oda Jerzyért..
2011. márc. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy Bécitől.
2011. márc. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább Bécitől. Bár, lehet egyszerre mindkettőtől fog, hogy nehogy szarul érezze magát a "szerelme".


Ti amúgy nem vettétek észre, hogy sokszor a Gigi olyan érdekesen néz Jerzyre? MIntha szánná őt...

2011. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen gondolkozom hetek óta. Én nem akartam, hogy Gigi kiessen, mert engem nem érdekel Ő igazából. Meg igazából az egész műsor sem annyira, de ez az egy valami nagyon foglalkoztat. Mindig azt látom magam előtt, ahogy a Jerzytől köszön el, és kíváncsi leszek mindenki arcára, hogy mit szólnak majd, ha a testvérét (Aki örökre a testvére lesz.) lecseréli a vadi új barátjára. Ezért várom leginkább a vasárnapi párbajt, hogy ez kiderüljön.
2011. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!