Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gigi-Éva párbaj. Szerintetek...

Gigi-Éva párbaj. Szerintetek is csalás volt?

Figyelt kérdés

Rühellem az Évát. Mikor megtudta, hogy nyert milyen rohamot kapott már. Olyan kíváncsi lettem volna mit csinál ha veszít..talán még az idegosztályon kötne ki.

Ha nem mutatták volna meg a képet, simán Gigi nyert volna!


2011. ápr. 4. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom..én szeretem Évát.

Viszont azért elég fura volt hogy 1. megmutatták a % és a képet is,2. azért először 55 45(ennyi volt? bocsi ha nem:D)

aztán pedig 49-51???azért ez elég fura.nem azt mondom hogy bunda..:D

2011. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem volt csalás!!!

(Egy leendő RTL-es)xD

2011. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még az RTL is azt akarta, hogy Éva jöjjön vissza.Gondolják, hogy ha lássák a nézők, hogy a kedvenc karakterük vesztére áll, simán behúznának a versenyen.Ezzel + ők még jól is jártak, mert így sokkal több SMS-t kaptak.
2011. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
csalasnak nem volt csalas, de ha nem mutatjak meg a kepeket biztos hogy nem Eva megy vissza. De mar alig varom, mit fog csinalni ezen a heten:)) ha kikoltoznek a kertbe. alig varom :D biztos idegbajt kap
2011. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sztem sem volt csalás, de mondjuk nem volt fair... De én örülök neki :D Csak mégis... Na :D
2011. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem volt csalás,de hogy ez irigység az tuti
2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
5%
csalás volt, rühellem mind2-t és az egész műsort de kamu az egész kész.
2011. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
34%
csalás volt. Miután megmutatták a százalékokat, már nem lehetett szavazni Gigire, csak Évára. A vonalhang azt mondta, hogy technikai okok miatt. undorító.
2011. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
komolyan????????????, :@ fúúúúúúú mindjárt hányok az egésztől...létezhetetlen behozni 10%-ot 20 perc alatt....
2011. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amit a kérdező leírt, teljesen igaz. Bunda volt az egész. Gigi szavazati lehetőségeit teljesen megakadályozták, de még így se Éva nyert volna. 20 perc alatt azt a 10%-ot összesen 2500 SMS-sel tudta volna behozni. Erre max ha kapott 250-et a 20 perc alatt. Sajnálom, hogy Magyarország ilyen nyomorék, és ilyen kell a képernyőre..
2011. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!