Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hova fordulhatok jogorvoslatér...

Hova fordulhatok jogorvoslatért amiért az utolsó percekben egyetlen sms-t sem fogadott a 1799 amit Gigire küldtem? Más is volt így?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sehova:((

Én már régen nem költöm a pénzem szavazásra, mert bunda az egész!!! Megrendezett az egész játék. Gondolj vissza a műsorokban azokra a képekre, amikor kimondottan a kamerába beszélnek egyes villalakók. A nézettség érdekében csak olyan embereket válogattak be, akik balhéznak, kikezdhetők, mert így "érdekes" a műsor. A nézettségért mindent! Azon a héten, amikor az éhező gyerekeknek gyűjtöttek, (nagyon értékelem a kezdeményezést) 1/2 óra alatt több 10 millió forintot sikerült begyűjteni. Képtelenség!!!!!!!! Nincs olyan szolgáltató, aki ilyen rövid idő alatt tud fogadni ennyi hívást/sms-est, még ha több szolgáltatóról is beszélünk. Én lekéstem az sms-emmel, mert szégyelltem, hogy pont erre nincs pénzem, és az elveimmel ellentétben küldtem egyet éjjel 1 órakor.(elfelejtettem, hogy a szavazás leállt éjfélkor, ennek ellenére fogadták és megköszönték. Akkor most mikor figyeli egyáltalán valaki? Kidobtam x forintot az ablakon, de legalább biztos, hogy nincs itt semmiféle szavazás. Volt az rtl-nek feláldozható pénze, a műsort meg nagyon sokan nézték, tehát a nézettség mindent megér.

2011. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"nem tudom, miert kell ilyen valaszokat adni. ezt mind csak azert mondjatok, mert utaljatok Gigit. itt nem az a lenyeg, hogy Gigi kiesett, mert azzal nincs mar mit csinalni, hanem maga az hogy nem tudott kuldeni smst.

bocs az off-ert csak mar mergesitenek ezek az eva maniakusok"


Nem az Éva-mániáról van szó, hanem pont arról, hogy akik Gigit szerették, nem tudják elfogadni, hogy ő esett ki, és mindenáron csalást akarnak kihozni belőle. És ez már nagyon idegesítő, hogy mindig mindenben csak a bundát látják. Szinte nem volt olyan párbaj, hogy ne lettek volna ilyen, vagy ehhez hasonló kérdések, mert nem az jutott vissza, akinek jobban örültek volna. Ez a "nem tudtam szavazni" is állandóan visszatérő dolog, pedig csak annyi a magyarázata, hogy terhelt az a szerencsétlen volnal, mivel egy percben akár több ezer szavazatot kell fogadnia, pláne most a legvégén, mivel elég kiélezett volt, az utolsó pillanatig éghetett a vonal. Látható is a válaszokból, hogy az Évára szavazókkal ugyanúgy megtörtént ez.

Úgyhogy nem, nem azért érkeztek a cinikus válaszok, mert utálják a Gigit, hanem mert már elegük van abból, hogy ezt minden alkalom után el kell játszani.

2011. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!