Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trokán Nóra mindig ilyen...

Trokán Nóra mindig ilyen öntelten viselkedik? Azt hittem kedves lesz, de nem.

Figyelt kérdés
Olyan lenézően viselkedett tegnap Caramellel a Nagy Duett műsorban,hogy az egyszerűen undorító.Tiszta anyja.Fúj.Nektek is feltűnt?
2011. ápr. 9. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Link?:)
2011. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ki az anyja? Amúgy tök szép csaj.:) Egy link tényleg sokat segítene, nem tudjuk, hogy pont mire gondolsz.
2011. ápr. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tök normális volt vele, mutatták a kisfilmjüket is vagy mi az, akkor is tökre aranyosak voltak együtt.. nem tom miért tűnik neked önteltnek Oo, sztem kedves lány
2011. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sztem is kedves
2011. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lenézőnek véletlenül sem mondanám, inkább olyan "huncutul" nézett rá.
2011. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Trokán Péter és Papadimitru Athina lánya.Az apja nagyon normális.

Amire gondolok,sajnos a Guglis videókon nem látszik.

Trokán Nóra többször rákönyökölt a Caramell vállára,olyan nézéssel,ami eleve azt tükrözi,(mivel ő egy fejjel magasabb a Caramellnél,)hogy ezáltal ő felsőbbrendűbb, a mellette álló Caramell egy senki,csak egy kellék.Szóval az a tipikus viselkedés,amikor akkor viselkedünk így valakivel,akit semmibe se veszünk,nem becsüljük,tiszteljük.Többet ér Caramell hangja,mint ez a kis színésznőcske valaha is ki tud majd énekelni.

Vélemények?Igazam van,vagy nem?

Köszönöm előre is.

2011. ápr. 10. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:

09:57 es vok :)


hát bocsi, de ez sztem hülyeség, am mondta abban a kisfilmben h majd nem is fog felvenni magassarkút h mert Caramell alacsonyabb tőle és h kellemetlenül fogja magát érezni vmi ilyesmit beszélt, jó hát az megint más dolog h ugyan ugy magassarkút vett fel :D de a szándék megvolt :P

2011. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2011. ápr. 11. 11:24
 9/16 anonim ***** válasza:
jó nő az te :D
2011. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi:-)
2011. ápr. 11. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!