Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Mi a velemenyetek arrol hogy Eva Alekoszt felhasznalja ahhoz hogy bekeruljon a dontobe?

Figyelt kérdés

Ti igy latjatok vagy nem?


Az elozestesben volt hogy Alekosznak mondta az Eva hogy vigye ki Anikot,erre Alek valami olyasmit mondot hogy fel akarsz hasznalni vagy valami ilyesmit,nem hallottam pontosan.

Persze akkor meg ugy volt hogy esetleg Alek lessz a kivalasztott.


2011. ápr. 11. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
itt a végére már egymás ellen kell hogy forduljanak az emberek.
2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ki nem csinálná ezt.
2011. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem Éva simán bármi áron be akar kerülni, még ha ezzel Alek ki is esne valahogy akkor is. én többnyire ezért is utáltam meg, mert Alek nem szólhat rá egy rossz szót sem, de ő az önző érdekeihez átgázol alekoszon.


De Éva benézte mert ha Alekosz rajongóinak van egy kis esze, ezután már Évára 1 db szavazatot nem pazarolnak, Évának ki kell esnie, mert a döntőben Alek elől szedné el a szavazatokat nem Béci elől.

2011. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éva bárkit feláldozna,a saját anyját is.Ezt az ismerősei is megmondták,hogy gátlástalanul átgázol bárkin,feláldoz bárkit,ha az érdekei úgy kívánják.Ő is mondta már sokszor,hogy nincs egy barátja sem,és hogy már óvodás kora óta,ahogy közösségbe került,mindenhol utálták.Mindenre képes hogy bekerüljön a fináléba,igen!
2011. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat erdekes mindenesetre,sokmindent kinezek belole de ez azert mar aljas huzas,ezt nem vartam tolle.
2011. ápr. 11. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így látom. Régen még védtem Évát, de mostmár nagyon szembetűnően csinálja. És még ő gyanusítgatta Jerzyt, hogy ő akar a Gigin felkapaszkodni, miközben pont hogy ő használja fel Alekoszt ugyanerre a célra. Éva mindig csak magára gondol, hogy miként jön ő ki a legjobban. Ezzel még annyira nincs is probléma, hisz ez egy egyéni játék, és itt a végén már tényleg szükség lehet taktikára, de az már nagyon visszatetsző, hogy a barátság álarca mögé bújva csinálja, és átgázol mindenkin. Tényleg jobb lenne, ha mostmár elmenne, igazából Alekosznak árt, ha bejut a döntőbe. Én remélem nem lesz ott. Akkor röhögnék nagyot, ha esetleg megint hibázna Éva, és elvesztené a védettséget, és Bécinek lehetősége lenne kivinni őt, mert azzal Éva a saját maga ásta gödörbe esne, és meg is érdemelné.
2011. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így látom.
2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Éva a törtető kategóriában indult a beszavazón, és valóban tartja is magát ehhez. Azért már jó ideje világosan látható volt, hogy gátlástalanul, hisztérikusan, ha szükséges mindenkin átgázolva, foggal-körömmel kapaszkodik előre, kizárólag az önös érdekeit nézve. Persze Alkeszt sem kell sajnálni, mert ravasz módon használja ő is Évikét, tudja, ha már nem lenne mellette, már végképp lenullázódna ő is a villában. Csak tartogatná a piás poharát egész nap, és már szólni sem lenne kihez. Így meg legalább félrevonulva nagy egyetértésben ócsárolhatják a többieket, szövögethetik a végjátékot befolyásoló terveiket.
2011. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Persze Alkeszt sem kell sajnálni, mert ravasz módon használja ő is Évikét, tudja, ha már nem lenne mellette, már végképp lenullázódna ő is a villában."

Ezt én is így látom, annak ellenére, hogy mindkettőt kedvelem! Egyik se lenne (már) sehol a másik nélkül. Olyan a kapcsolatuk, mint egy viharos házasság. A "se veled, se nélküled" tipikus esete.

2011. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy én épp őket csípem, én is úgy látom, hogy a nagy barátság csak álca.

Éva az említett szituban is felhasználja Alekot, hogy minél tovább jusson, de Alekot sem kell félteni. Szerintem a szinte állandó idegesítését azért csinálja Évának, mert tudja, hogy úgysem tudja tűrtőztetni magát, és ez nem szimpatikus hosszú távon a nézőknek. Tehát nagy eséllyel sikerül elérnie, hogy egy párbajon kint maradjon emiatt, és így Alek megszabadul egy erős ellenféltől. Másrészt Alekot saját magán kívül senki sem érdekli. Éva a párbajai előtt próbált volna erőt meríteni Alekból, de ő akkor is mindig úgy irányította a beszélgetést, hogy róla szóljon.

Dehát erről szól ez a játék! Mindeggyik azért ment be, hogy megnyerje a fődíjat! Ebbe nem fér bele a másik segítése, csak az, hogy a maguk előre haladását erősítsék. Persze felszínesen foglalkoznak egymással, de első helyen úgyis saját maguk vannak.

2011. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!