Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Kingáról?...

Mi a véleményetek VV Kingáról? Csak nekem tűnik bolondnak?

Figyelt kérdés
Nem nézem rendszeresen ezt a műsort, de mikor belenézek, folyton ez a lány kiabál, hisztizik, gúnyol valakit vagy veszekszik valakivel. Nektek szimpatikus?
2011. nov. 9. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Néha a sírás kicsit sok.


Apám és a barátnője nem bírják, mert csúnyán beszél.

- nem tudom eddig nem tűnt fel nekik, de én is úgy beszélek otthon mint egy rossz kocsis...:S /nem vagyok rá büszke, de gimis koliban hozzászoktam/


Amúgy én passz, eddig bírtam, mostanában néha idegesíteni, de lányok közül még szerintem vele tudnék elleni.

2011. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

átírtam:

*idegesít

*ellenni, nyilván nem elleni xD

2011. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy kicsit hisztisebb az átlagnál, de én bírom.
2011. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy elmebeteg.
2011. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a sok "bäzdmegezés" idegesít,vagy inkább bántja a fülem. Nyílván mindenki beszél néha csúnyán (vagyis legtöbben),de nem minden 10.szava az,hogy bäzdmeg.Ezen kívül nekem nincs vele semmiféle bajom
2011. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném h állandóan b_zdmegezne, de mivel mindig van valami vita állandóan azt adja az RTL, és hát nem igazán sikerül türtőztetnie magát - mondjuk van h én is b_zdmgelnék bent ha olyan hü.ye vitákban lenne részem mint neki. "ne vágjál pofákat" hát bm_g, nehogy megmondják már hogy kötelező fapofát vágni mindenhez...
2011. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a lanyok kozul Kinga a legundoritobb!! annyira taszito tud lenni a szemelyisege,hat en csak azt nem birom amikor masokra azt mondja,hogy *te marha,te idiota,annyi eszed van mint egy egernek,vagy csirkenek* es senki sem szol vissza neki,hat en mar a sarga foldig le szidtam volna,sot meg azt is megkockaztatnam hogy kizarjanak,csak hogy szallankent tephessem ki azt szoke pics@ hajat!!
2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!