Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért marad mindig egy-két...

Miért marad mindig egy-két szürke karakter a valóságshow-k finisében? Miért nem vitték már ki korábban az erős, domináns villalakók Jerzy-t vagy Anikót?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha Olviér,Gombi és Szandika nem akart volna látványosan kimenni akkkor még ben lehetnének.Jerzynek már rég nem ott a helye és Anikonak sem szerintem,bár a végére eléggé belejött és még jó is lehet,de nem hinném h megnyerheti.Szerintem amúgy Alek sem fogja mivel nagyon mindenki arra számít,neki amúgy is lesz műsora.Azon szoktam nevetni amior Jerzyben azt látom h magabiztos és nagyon jónak érzi magát,amikr tényleg egy szürke egér.

Szóval ha belegondolunk mákkal jutottak el addig ahol vannak,Laci és Gina magátol ment ki a többi meg szintén jelentktelen volt,de mostmár ideje lenni jerzynek kiesnie.

Éva nem érdemli meg a győzelmet,mert egy gusztustalan nő,aki köpdös,mszarkeverő és Alekoszon csüng.Alek,Béci Anikó hármast tudnék elképzelni a döntőben.

2011. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én Anikónak adnám a pénzt. persze csak egy cirdesz után.
2011. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert szürkék. pl Jerzy odabent senkit nem zavart úgy igazán. oké Éva utálja meg Anikó, de pl ha 15 ember van bent abból kettő az nem sok, szóval senkinek nincs útban valamit mivel alapba gyengének tartják, nem félnek tőle, nem akarnak megszabadulni tőle.

hogy Anikó miért nincs már kint azt nem tudom, vagyis tudom, mert mindig váltogatja hogy éppen kit szeret és kit utál, és jól helyezkedik.

2011. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,eddig minden szériában ez volt.VV1-ben a szürke unalmas Szabolcs bejutott a fináléba,sőt el is verte Majkát.VV2-ben mondjuk nem volt szürke sem Laci,sem Anikó,Anikót nagyon szerettem,de azóta már sajnos megutáltatta magát az emberekkel.VV3-ban el nem tudom képzelni,hogy az a sótlan,unalmas,jelentéktelen,szürke,Miló hogy jutott el a fináléig,azt meg hogy meg is nyerte,mai napig nem térek észhez!Ilyen alapon Jerzsi biztos befutó lehet,pot beleillik a képbe!
2011. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen, az összes VV-ben volt 1 unalmas, és 1 akire mindenki azt mondta, hogy: áááá tuti ő fogja megnyerni. Aztán meg az unalmas nyert, és a "biztos befutó" meg a második lett.


VV1: Szabolcs-Majka. Sztem az emberek 99,99%-a őt gondolta hogy megnyeri. Aztán mégsem.

VV2: Laci-Anikó. Sztem Anikó színesebb volt, bár a VV2 összességében nagyon gyengus volt...

VV3: Milo-Leo. Biztosak voltunk benne, hogy Leo fog nyerni, mert összevissza taktikázott, helyezkedett. Bár sztem Milo esetében talán közrejátszott az, hogy az anyukája beteg volt, megsajnálták. Meg egyébként ő annyira nem volt szürke, sok poénja volt. Ő olyan humoros jófiú volt.


A mostanira nem tudok tippelni ki nyer. Aleknak szurkolok (mármint inkább Béla ellenes vagyok, szóval csak ő ne) de mivel Aleknak lesz műsora, majd Bécike nyeri meg. Aztán lehet hogy lesz egy csavar, és mondjuk anikó nyeri meg. mert már annyiszor hangoztatták, hogy "A műsor történetében először". Majd most először lesz női nyertes.

2011. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem emlékszem hogy poénos lett volna az a Miló,csak arra,hogy maszatoltak néha a Marcsival,de azon kívül semmire sem emlékszem abból a gyerekből,semmit nem csinált,nem tudom hogy sündörgött el egyáltalán a fináléig?!Meg még nyert is..

Most meg az a lényeg nekem,hogy ne a Rácz nyerjen,azzal nyeretik meg akivel akarják,csak ne a Rácczal!

2011. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az Anikó szerintem nem szürke, tök jó karakter,és nagyon erősnek tartom ,, Jerzy az igaz nem zavar sok vizet
2011. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!