Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: gigi miért mondta, hogy...

VV: gigi miért mondta, hogy az a 7 aki most bennvan, mind erős karakter?

Figyelt kérdés
Alekosz,Éva, béci, ezek erős karakterek, mert párbajoztak, sőt többször is. De az a lófejű meg a másik 3 szerencsétlen még egyszer sem párbajozott, semmi keresnivalójuk benn. Mitől lenne a gigi erős karakter?
2011. márc. 27. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan, hogy azt fogja magáról mondani, hogy gyenge vagyok, mint a harmat, semmi keresnivalóm nincs benn, de azon vagyok, hogy ellavírozok a döntőig, hátha történik valami csoda...?

Egyik sem fogja bevallani magáról, hogy zéró esélye van. Mert a remény hal meg utoljára.

2011. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még a végén bekufircolja magát a döntőbe!!!
2011. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rosszindualtú embert.://

tisztelet a kivételnek.

2011. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszindulatúak, de igazuk van.
2011. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mert egy alamuszi kis nyomi aki csak az emberek háta mögött mondja hogy ki mennyire gyenge élőben meg jópofizik, jerzyt lacit évát simán gyengének tartja, csak játsza az agyát mikor élőben kapcsolják őket.
2011. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezeknek a szerencsétlen fajzatoknak kellett volna legelőször kiesni....(Alekot kivéve)
2011. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább erősebb, stabilabb, egészségesebb lelki erővel rendelkezőnek tartom a még bent maradt játékosokat. Ez tény, hiszen a többi kiesett ember többnyire a gyenge jelleme miatt hullott el. A párbajoknak ehhez nem sok köze lehet, bár ők eddig pont a párbajon való részt vételt tartották feltöltődésre fontosnak.
2011. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, utolsó, az a helyzet, hogy miközben az erős karakterek egymással háborúztak, addig a jelentéktelen kis senkik(Laci, Erzsi, Gigi) a háttérben meghúzódtak.....és így evickéltek előre, de tökmindegy, mert mostmár rájuk kerül a sor, és csúfos lesz a bukásuk....:-)
2011. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!