Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki már nem bírja elviselni Bécit, és szeretné ha végre kimenne?

Figyelt kérdés
Annyira irritál a gyerek.
2011. ápr. 14. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Jelen! Bár ha Anikót vitte volna ki akkor jobban örültem volna, hisz akkor a r*banc esik ki, de sajnos így is tuti az a f@sz (béci) nyer...
2011. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Jerzy a kedvencem, és nem igazságos, hogy szerencsétlen eddig eljutott, most meg a legerősebbel szemben kell párbajoznia. Éva eljutott idáig, de csak mert gyenge ellenfelei voltak, meg mert Alek rajongói tolták. Szegény Jerzy meg pont telibe kapja a legerősebbet, és ki is esik, ez így nem fair!!!


Bécit amúgy én is utálom, eddig is utáltam, ez most csak rátett egy lapáttal.

Én szavazok Jerzyre, mivel ő az egyik kedvencem, de szerintem sem győzi le Bécit :(

2011. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ne add fel ilyen könnyen!

Még bármi megtörténhet!

2011. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
!!!!!!!!Menj haza Béla!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen!

Ne adjátok fel könnyen!

Szavazzunk,és akkor hátha sikerül kiütni!

2011. ápr. 14. 12:10
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Semmi sincs veszve!

Évát is benn tudtuk tartani!

Pedig a Béci fanok tuti mind Gigire szavaztak!

Ne adjuk fel!

2011. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hajra hajra,koltsetek csak a penzeteket.Semmi ertelme most tuti Beci megy vissza,de azert probalkozatok.
2011. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az összeset utálom, de jó lenne, ha Béci pofára esne.
2011. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

"Nem is tudom, hogy hol kezdjem, melyik játékost jellemezzem először. Talán kezdtem Bécivel, aki győztesnek hiszi, magát, de valójában, szerintem nem az. Nem ő győzött az Olivér párbajon sem,hanem Olivér veszített Szerintem csak azok az emberek szavaztak rá, akik utálták Olit, és haza akarták küldeni. Csak azért, hogy ne ő nyerjen. Béci a villába visszatérése után, egy öntelt felfuvalkodott, nagyképű, gusztustalan oldalát hozta elő. Szerintem neki ez az igazi oldala, csak eddig taktikából játszotta a szent életű jó kisfiút. Mostanában előveszi a báró úr nézését, a falra tudnék mászni tőle!"


Milyen igaz :)

2011. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jerzy mostanában tök normális, és jó szövegei vannak. Jót tett neki, hogy Gigi kiment.
2011. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!