Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Anikóról?

Mi a véleményetek VV Anikóról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Az,hogy szeretem,mert bájos,kedves,jó humora van,okos,szép,érzékeny,őszinte,egyenes,és szeretném,ha a barátnőm lehetne:)
2011. ápr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan gondolod,hogy őszinte???? :S
2011. ápr. 15. 02:45
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
bentiek közül szerintem is a legőszintébb, legegyenesebb
2011. ápr. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ja akkor gondolom hogy te nemszereted és most olyan válaszokat vársz hogy: utálom,pfujj..


Nekem az első válaszoló teljes mértékben leírta a véleményemet:)

2011. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Jó suna de azért nekem még mindig Szandika jön e.
2011. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Én őt utálom a legjobban. Kétszínű kígyó. Nagyon érti, hogyan lehet elcsavarni az emberek fejét. (nem férfi-női kapcsaolatban, hanem amúgy - is)

Állandóan szerelmes, de már ezt el is felejtette.

Nincs jó alakja sem igazán, bár nő vagyok, de szerintem Évának is jobb alakja van. Az orra nagyon csúnya, a szeme meg a cicije szép. Ennyi.

2011. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Oszintebbnek tartom Evanal.Anyira nem szeretem de ha a ketto kozul kellene valasztani akkor inkabb Aniko,mint Eva.
2011. ápr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Én nagyon bírom őt, a kedvencem. Tök aranyos lány, ha vmi nem tetszik neki megmondja őszintén, szegényt mindig azzal bántják h napraforgó, pedig csak pechére mindig azok estek ki akiket szeret, beszélgetni pedig kell..szal

Remélem benne lesz a finisbe és örülnék neki ha megnyerné, ő érdemli meg a legjobban. A feladatokban is mindig nagyon jól teljesített:) Szal Hajrá

Anikó :P

2011. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Vannak néha nagyon jó pillanatai, mikor pl maximálisan egyet tudok érteni a véleményével, de összességében, a hülyeségeit, a fene nagy érzékenységét, a hisztijeit, eltúlzásait (pl. ominózus Alekosz lökés) nagyon nem szeretem, és ezek miatt elég idegesítő számomra.
2011. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Néha egész szimpatikus a viselkedése, de ez rendszerint az ellenkezőjébe vált, valamilyen hülye megnyilvánulásával. Nem napraforgónak mondanám, inkább kaméleonnak. Elég kitartó és céltudatos jellem, de valami mégsem egészen stimmel nála. Nehéz rajta kiigazodni, vagy egész jó színésznő, vagy tényleg ilyen hülye, következetlen a természete. Egyik nap mindennek elmondja a lakótársát, másikban meg, mintha mi sem történt volna, kedvesen eltársalognak. Nekem ez azért furcsa, mert én nem tudnék így viselkedni, ha kedvelek vagy éppen nem bírok valakit, akkor ahhoz nagyjából egyenletesen viszonyulok. Az ő esetében pedig ugyan azzal az emberrel szemben már érzett szerelmet, közönyt, utálatot, barátságot néhány hónapon belül. De hát lehet, hogy mindez a show kedvéért van így megrendezve.
2011. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!