Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV (buta) Jerzy meg akarja...

VV (buta) Jerzy meg akarja nyerni az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Aki látta a párbajt, tudja mire gondolok:D
2011. ápr. 18. 00:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen, szegény 73-as ezt benézte:D Azért jól szórakoztam :)

Amúgy a normális válaszadóknak írom, hogy azoknak megszoktam köszönni a válaszát, akikkel lehet normálisan kommunikálni. Tehát köszi mindenkinek ,kivéve a 73-nak! Bár azért jól szórakoztam.

Szegény azt hitte, hogy majd minden komment után beírom, hogy köszönöm :D

Normálisak úgy szokták, hogy a végén megköszönik, mikor lelépnek. Szegény ember jáj, de jól szórakoztam. Gyanús, hogy miért Jerzy-sta :)

2011. ápr. 18. 01:06
 12/21 A kérdező kommentje:

Ja 68 %-osank!

Bár én szeretem Alekot, de kívánom Bécinek, hogy teljesüljön mindaz, amit te írtál:)

Szerintem ha Olivér nem lenne, akkor Alek és Béci jóban lettek volna. Én Olivért utáltam az egész műsorból a legjobban. Az már nekem sem szimpatikus amit művel azóta, hogy kijött a villából. Persze nem az Alek kampányra gondolok, hanem a Béla ellenes kampányára. Azt valahogy jobban nyomatékosította az emberekben, és ez nem éppen sportszerű.

2011. ápr. 18. 01:10
 13/21 anonim ***** válasza:
:) jaja, Olivért én is utáltam nagyon, lehet azért utáltam meg annyira alekoszt is, mert az meg követte mindenbe, meg mindenhova.
2011. ápr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,h Oli Aleknak hajtja avizet,mta kijött,még az is elmegy,h mindenki a Ráczék ellen uszít,mert Szandika,és Gombi kinti pálfordulásában is az ő keze van,és a Gigi-Éva párbaj hangulatfelelőse is ő volt, de azt azért beszéljük, meg,h a tv-be futó műsorreklámért nem kevés pénzt kap.Bejött neki,amit még régen mondott,h "mennyi pént fog ő lehúzni az Alekról" ... még a műsorában iső lesz a tanácsadó,majd figyeljétek meg.

...ez egy kicsit off volt...

Szóval igen,kicsit (nagyon) vicces volt Jerzy,ahogy csűrte-csavarta a szavakat,de kb ilyen vicces Alek is,amikor ugyanezt teszi.Álltam én már fel összefoglaló elől,rendet rakni,amokr egy monológba kezdett,és forgatták már a villalkók a szemüket ugyanilyen szitukban,vagy fejezték már a be a mondatát,a szabadulás reményében. Rajta ugyanezért szoktunk röhögni...hát ez van...most Jerzy vette fel azt a bizonyos szerepet...A lényeg, h ezután se dőljön be egyik alkoholistának se a villában.Csak a dicsőség könnyen az ember fejébe száll...

2011. ápr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék kedves kérdező azt vártad egész párbaj alatt,h . mibe köthetsz bele,h. kiírhasd a kérdésed,és mindenki veled értsen csak egyet.Hallottad ,h. azt mondta Jerzy akkor meg minek kérdezel rá?
2011. ápr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hulyeseg ezen lovagolni,mindenki mondott mar bent boduletes baromsagokat.Nalam Alekosz a nyero,aki okosnak teszi magat kozben meg akkora baromsagokat mond hogy leszedulok a szekrol.
2011. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

SZÁLJATOK LE JERZYRŐL MAJD MEGLÁTJÁTOK H Ő NYERI A VVT!! ÉRDEKES EDDIG A BÉCI FANOK BASZOGATTÁK AZ ALEK FANOKAT HOGY JAJ BÁNTJÁK JERZYT HÍRTELEN A BÉCI FANOKNAK IS EGY MOCSKOS KIS BUTA IDIÓTA LETT? -.-szánalmas rácz fanok.

jerzy azért nyert mert erős, attól mert a rajongói nem csáplnak mindenhol mint Alek és Béci rajongói attól még vannak!!

2011. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért én azon is csodálkozom,h olyan gyermekkorral,mint Jerzyé,egyáltalán ilyen ember lett belőle. Jó lelkű,jó ember. Lehetne megkeseredett bűnöző is intézetis háttérrel. Most nagyon goldolkozom,h ne vigye-e ő haza az "ajándékokat"!!! Éva egy szefós, alkoholista, idióta,Aleknak már úgyis ott lesz a műsora,és amúgy is igaz rá minde,ami Évára, Anikó meg mennyivel tett le többet az asztalra mint Jerzy?Ő csak végig affektálta a műsort. Had vigye Jerzy!!!
2011. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
:DD Kérédsedre válaszolva, nekem is feltűnt az ajándékos szövege, és nagyot röhögtem rajta! Amúgy azon is, hogy mikor Bécit kapcsolták a villába, hogy 1 valakitől elköszönjön, Jerzy hogy mondta neki, igazad volt tesó, igazad volt. :) Most a kis hülye azt hiszi, hogy Bécinek köszönheti, hogy visszament, pedig tényleg az Alekosz rajongók szavazták őt vissza!És most Béci neki az Isten! Olyan naiv ez a gyerek, pedig nem lenne szar faxú, ha jobbról is balról is kapna egy jó nagy taslit. Hátha helyre billenne.
2011. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, valakinek nagyon nem tetszett, amit írtam....xD
2011. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!