Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV (buta) Jerzy meg akarja...

VV (buta) Jerzy meg akarja nyerni az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Aki látta a párbajt, tudja mire gondolok:D
2011. ápr. 18. 00:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Igen, Olivér megmondta, hogy csak ő és Alek fog elérni sikereket, a többiek meg eltűnnek a süllyesztőben. Ezért is utálom,mert ő Alekból akar hasznot húzni. Míg a villában volt, egyik haverja nyilatkozta, hogy a kinti életben Olivér telibe sz.arná Alekoszt. Olivér egyfolytában kampányolt Béci ellen, hogy nem őszinte, közben meg ő a legnagyobb sz.arkeverő. Ahogy valaki írta, ő bolondította meg Gombit és Szandit is.

Szerintem most Jerzy azt gondolja, hogy ő mekkora sztár itt kint, pedig szegény ha tudná, hogy akik visszajuttatták, azok szintén sík h.ülyének tartják és nem neki szavaztak, hanem Béla ellen.

Ha egész párbaj alatt ezt vártam volna, akkor rögtön ki írtam volna a kérdést. Amúgy el is felejtettem ezt a szitut, csak egy ismerősöm emlékeztetett rá, hogy mekkora poén volt. Engem meg érdekel, hogy más is röhögött olyan jót mint én. Egyértelmű, hogy nem azért kérdeztem, hogy valóban ezt mondta-e a Jerzy, na de mindegy.

Árpa Attila aki az első vv-t megálmodta vagyis ő volt a producere, azt írta a könyvében, hogy ő már nem adná a vv-hez a nevét,mert az egész játék nem tiszta. Tehát ha erre alapozok, akkor valószínű, hogy az lesz mint az első szériában. Tehát most sem a legnépszerűbb játékos fog nyerni. Úgy jár Alek,mint akkor Majka.

Köszi a válaszokat.

2011. ápr. 18. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!