Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok kávétól lehet szívrohamot,...

Sok kávétól lehet szívrohamot, vagy ilyesmit kapni?

Figyelt kérdés
Ha megiszok egymás után 3 bögre kávét leállhat a szivem, vagy ilyesmi? mert 2 bögre után csak felvagyok pörögve meg érzem hogy dobog a szivem ha innék még egyet baj lenne?
2011. okt. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll le a szíved, de lehet, hogy rosszul leszel.
2011. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen! Nem szabad egymás után ennyi kávét inni!!!!!

Tényleg nem játék.Lehet, hogy még fiatal vagy és bírod,de egyszer kapsz szívinfarktust és cseszheted.

Pót kávé az is finom,,,

2011. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és 16 évesen lehet infarktust kapni?:O
2011. okt. 1. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
16 évesen is lehet infarktust kapni. A sok kávétól szerintem inkább agyvérzést kapsz, egekbe emelheti a vérnyomásodat.
2011. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és erre mennyi esély van?
2011. okt. 1. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne kísérletezz, veszélyes dolog amit csinálsz. Nem korfüggő az infarktus és agyvérzés sajnos, ha fiatalon csinálod ki a szívedet akkor fiatalon lesz bajod. Szerintem egymás után 2 bögre kávé is sok, nemhogy 3 akárhány éves is az ember.
2011. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
papám régen sofőr volt korán reggel szálította a kenyeret a pékségekbe ,boltokba és mindenhol kávéval kinálták ő meg nem utasította soha vissza szóval olyan napi 10 kis pohárral ivott és hát azóta már jó néhány év eltelt de volt már 1 szív és 1 agy infarktusa is .Nem biztos h a kávétól de lehet...szóval ne játsz az ilyesmivel:)
2011. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Kollégám 16 csésze kávét iszik egy nap,ln nem tudom miből van a szervezete,de semmi baja.Még csak nem is ideges,nem remeg,nincs rosszul,sőt nagyon is jól esik neki.Fiatal kora óta imádja a kávét,most 61 éves.Én ha megiszok egy felet,már nagyon rosszul vagyok,pörög a szívem,feszült vagyok,ki ver a víz,és a vérnyomásom nagyon magas.nem is iszom már régóta.
2011. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én pl. koffeinérzékeny vagyok, tehát nekem már egy negyed kávé is beteszi... és rosszul leszek... pedig olyan finom.. :(
2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!