Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jerzynek nem volt most védetts...

Jerzynek nem volt most védettsége?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez volt az utolsó kiválasztás, és itt már nem jár védettség. Ezért a kihíváson is választhatja őt Anikó.
2011. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaja mert ez az utolsó párbaj és nincs védetség
2011. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt mert ez volt az uccsó kiválasztás. Amúgy hogy lesz ez a finálé? Magyarázzátok el légyszi... Hogy 3 emberre lehet szavazni, vagy hogy?
2011. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen 3 emberre kell szavazni. Aztán ha úgy lesz ahogy a korábbi szériákba, akkor a műsor közepe felé aki a 3. helyen áll az kiesik, és onnantól már csak a maradék 2-re kell.
2011. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, köszike :) Csak azért nem tudtam, mert nem néztem az előzőeket...
2011. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy Évának és főleg Alekosznak jó legyen. Gusztustalan ahogy az RTL kampányol Alekosz mellett(külön show), és a múltkori adásban pedig keresték azt az embert aki legjobban utálja, az idegesítő, hisztis, napraforgó Anikót(az Alekosz show-nál ilyen szavakat soha nem használnának). Béci sem a kedvencem, de ellenkampánya mindig volt(műsorvezetők is mindig kiforgatták a szavait, ezért utálom Lilut és a Balázsnak is nagy a pofája, azt hiszi ő sz.rta a spanyol viaszt). Mindig az nyert, akit bántottak. Jerzsy ezért lehet esélyes. Sokan viszont Alekoszra fognak szavazni, mert vicces. Nem ért a nőkhöz, azt hiszi, ha merészen udvarol, utána mindegyik ledobja a bugyiját.(sohasem lesz párja, vagy ha igen, legalább olyan fogyatékos lesz) Neki az a szeretet, ha mást bánt, ha ilyet tenne a Jerzsy, abban a pillanatban Lilu 200-szor bekonferálná a legelőnytelenebbül. Az Alekosz népszerűséget hoz az RTl-nek(rövidtávon), de vissza fog ütni ez a csatornának szerintem!
2011. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!