Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri meg a Való Világot?...

Ki nyeri meg a Való Világot? Alekosz, Éva, Anikó vagy Jerzy?

Figyelt kérdés

Szerintetek már eldöntötték?

Néha már azt veszem észre,hogy nem Alek,mert neki lesz műsora,meg mondták,hogy őszig foglalt minden hétvégéje...

Jerzyt valamiért esélyesnek érzem,mert szegény körülmények között élt stb...

Vélemény?


2011. ápr. 27. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Anikó vagy Jerzy. De miért kell 20milliószor megkérdezni?
2011. ápr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem Éva vagy Alekosz
2011. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Éva vagy Jerzy
2011. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamelyik újság címlapjáról üvöltött, hogy: Anikó nyeri a vv-t.De honnan tudják előre?
2011. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mert az Rtl már tudja,kezdetek óta...Én tudtam korábban is h nem Béci vagy Alek,pontosan azért,hogy meglepetést okozzanak és ne legyen egyértelmű.

Semmit nem érnek az emberek szavazatai,de ez minden műsorban így van Csillag születik,x faktor,megasztár stb...

Több helyen is megjelent,egy kirúgott stábos elárulta h Béci nyeri le van zsírozva,gondolom ezt megtudta az Rtl és Bécit kifizették,ahogy mindenki mást akik kikerültek vajon honnan van pénze Zsófikának meg Szandikának plasztika műtétre????Meg Olivér nője is már kinéz valahogy nem tök elhanyagolt mint eddig....Gigi meg nagyképű lett mióta kijött.

Egyébként azt sem tartom elképzelhetetlennek,hogy az Rtl találja ki ezeket a kamu híreket növelve ezzel,hogy beszéljenek róla és nézzék az emberek! :D

2011. ápr. 27. 10:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj ti most tényleg ennyire hülyék vagytok? Ha ennyire mindegy a csatornának, h ki nyeri, hogy folyton váltogatják, akkor mi értelme bundázniuk? Magyarázzátok már el! Először Olivér, aztán Béci, most Anikó...kissé szánalmas már. Az meg a másik baromság, hogy a csatorna akarta elhinteni Béciről, meg Oliról, hogy leplezzék az eredeti tervet (Anikó), mert ők nem hintettek el semmit, az emberek szőttek össze mindenféle dolgokat.

És ha tudni akarod, az ex-lakóknak onnan van pénzük most luxus dolgokra, hogy kapnak tiszteletíjat a benn töltött időért, plusz a mostani szereplésekért. Erre nem gondoltál?

2011. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Azt a kérdést amit írtam hogy vajon honnan van pénzük plasztika műtétekre pénzük,azt úgy értettem,hogy ebből, tehát tisztában vagyok vele,hogy a bent töltött időért kapnak pénzt meg más műsorokban való szereplésekért.

Arról nem tehetek,hogy itt nem lehet érteni a hangsúlyt,így félreérthető. Nem vagyok hülye.

2011. ápr. 27. 10:44
 8/14 anonim ***** válasza:
igen kapnakXD ahogy mondta bent alek meg jezsi a minimálbért kapják + =)
2011. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértettelek, bocsi.

Amúgy abban én is biztos vagyok/voltam hogy nem Alek vagy Béci nyeri meg. Túl korán ki lettek kiálltva lehetséges győzteseknek, és ez nem szokott bejönni. A korábbi szériákban se az nyert aki a legnépszerűbb volt. De nem gondolom, hogy azért mert bunda. Jó lehet, hogy itt-ott belóg a kezük, ezt nem zárom ki, de olyan baromságokat ki tudnak találni egyes emberek akik azt lesik hogy lehetne lebuktatni a műsort, hogy az már döbbenet. Meg ilyenkor az szokott lenni, hogy mindenképp bunda, mert ha az nyeri a párbajt, akire amúgy is ki van kiálltva a győztes szerep, akkor azért, mert hát úgy is le van zsírozva. Ha ő marad kinn, akkor meg azért bunda, mert a csatorna lebukott, és változtatni kellett a terven. Szóval teljesen mindegy mi történik, akkor is minden bunda. És mindig kezdődik elölről az egész, találnak egy új embert akire ráfogják, hogy az RTL győztesnek akarja. Végül is Anikónál már van 25% esély rá. :) Aztán ha most mondjuk kiesik vasárnap, akkor az is kiderült, ki kellett ejteni. Majd jön a Jerzy, vagy mi?

2011. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazad van,de szerintem biztos,hogy az rtl tudja kinek adja a fődíjat. Egyébként néha tényleg látszik,hogy bizonyos dolgok meg vannak játszva.Például szerintem Béci nagyon jól tudta az Oli-féle párbajt megnyeri és a Jerzy-félénél kiesik,ugyanis egyiknél se volt egyátalán meglepődve...

Na de mind1 fölösleges ezeken vitázni ez csak egy műsor. Majd kiderül 2 hét múlva

2011. ápr. 27. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!