Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Betiltanád a Való Világot?

Betiltanád a Való Világot?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
be
2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az Összeesküvők rosszabbak. Ott már nyiltszini szex is volt, részegen egymásnak esett Ricsi és Niko.
2011. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

BE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


18/L

2011. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
off:Kedves második!Egy link?:)
2011. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bele se merek gondolni, mit találnának ki helyette. Nézni meg úgysem muszáj...
2011. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Senkinek semmi baja nem lesz tőle. Nem nézem rendszeresen, de ha épp eszembe jut, akkor bekapcsolom a tévét, és kacagok egy jót:)
2011. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2011. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nem kell nézni ha valaki nem akarja!

Itt nyíltan megy a butítás, az alkoholfogyasztás, az emberi megalázás, ocsmány beszéd, ordítás.

Olyanok is nézik, akik utána lemásolják az életben, gyerekek is, és most senki ne mondja,hogy egy gyereket teljesen le lehet tiltani, valahol megtalálja. Rosszra nevel, rosszra buzdít, tele aljassággal, gonoszsággal, amit ők játéknak, taktikának hívnak.

A csatorna pedig nem csupán hagyja, hogy elszabaduljanak ezek a dolgok, hanem buzdítja is őket, sőt sok esetben eleve ő találja ki a bugyuta, emberek megalázására alkalmas játékokat, szituációkat.

Kétségeim vannak az ügyben is, hogy tényleg a beküldött sms-ek alapján megy a kiszavazás.

De a nép csak költse a lóvét. Engem nem ez zavar. Bár inkább egy gyermekmentő alapítványnak, vagy hasonlónak nyomná meg az sms-t. Egyébként én szégyellnék oda beküldeni egy sms-t,mikor annyi rászorulónak lehetne helyette.

Vérforraló és ízléstelen az egész műsor a 2 műsorvezetővel együtt, akik szintén nem pártatlanul kommentálnak.

És a legdurvább az, hogy végül valamelyik mindenen és mindenkin átgázoló villalakó megnyeri azt a rengeteg pénzt,és egyéb nyereményt, ami megint csak azt sugallja, hogy nagyon frankó volt olyan emberként viselkedni, aki bármit lenyel, bármit befogad, megaláz másokat, megalázhatják MINDENT A NYEREMÉNYÉRT!

Ez eddig a legundorkeltőbb vv, a másik említett műsorról már nem beszélek, itt elhangzott, mert az már tényleg az emberi lealacsonyodás netovábbja.

Mindannyiunk életére kihat, akár nézzük,akár nem.

Számomra az a legszörnyűbb, hogy ezeket a magukból kifordult "nyereményprostikat" nézve elgondolkodom, hogy milyen emberek lehetnek kint a nagyvilágban, ezektől 100-szor szörnyűbbek - amit persze eddig is tudtam - , mégis ezáltal még jobban lehangolódom.


Azoktól kérdezem, aki betiltaná, hogy hogyan??

2011. nov. 3. 17:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Én betiltanám, mint állat :)
2011. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem.:)
2011. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!