Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a Valovil...

Szerintetek ki nyeri a Valovilagot?

Figyelt kérdés

En kb egy 2hettel ez elottig ugy gondoltam hogy alekosz ,de azota egyre inkab ugyerzem hogy nem ő.

Es a mai osszefoglaloban mutatott viselkedese utan biztos vagyok benne es remelem ,hogy nem ez a patkány nyeri.

Anikonak teljesen igaza volt mindennel kapcsolatban ... es nem Aniko a szineszno hanem alekosz ,es nem Aniko kepes mindenere a nyeremnyert, hanem slekosz.Ez a mai undorito guzstustalan viselkedese engem nagyon f*elbaszott.Ha en bent lettem volna ez tuti nem tudtam volna elviselni ,szerintem eszzmeletlenre vertem volna. Mekkora egy szanlms gusztustalan féreg ez .... ő az akinek a nyeremeny szamit ,csak nagyon jol jatszik ...


2011. ápr. 27. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az alekosz majom fog nyerni, az emberek úgyis azt várják el és ezért biztos váratlan fordulat következik be.Tudod hiába küldik az emberek a sok smst a nagy része meg van játszva ezek az emberek akik benne vannak a showban valójában unalmasak lennének. Megmondják nekik hogy miket csináljanak hogy nőjön a nézettség.Nem hinném hogy bármelyik ember is leégetné magát ország világ előtt és megmutassa milyen igénytelen.Na mindegy a lényeg az,hogy valami fordulatot úgyis kitalálnak a tv sek hogy meglepődjenek a nézők.
2011. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Béci bent lenne még ő megtanítaná arra,hogy viselkedjen.

Szerintem a Jerzy nyeri meg.Megérdemli,semmi színjáték nem balhézik,de anikót is esélyesnek tartom.

2011. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként ja,akkor is meglepődtünk amikor a jerzy ment vissza nem a béci.

Le a gyökér alekosszal

2011. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nézzétek azt is hogy Alekosz eddig mindig kerülte a konfliktusokat, higgyétek el nem véletlen provokálta most Anikót
2011. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Jerzy érdemelné meg a legjobban.
2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alekosz egy sunyi fereg.
2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a balhé nem csak fehér és fekete. Az Alek balhéja szerintem nagyon tudatos. Rávilágít anikó "kapcsolat romboló" taktikájára. Az éva iránt pedig az együttérzésből fakadó szimpátiát kelti. Ezzel próbálja elérni, hogy ha ani az évát hívja ki, mi évát segítsük inkább vissza
2011. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

anikó színésznő, annyira látszik hogy erőlködött hogy bőgjön, megjátsza az egészet, az a ribnc nem érdemli meg h nyerjen, menjen a szinészképzőbe aztán ott alakítson... alekosznak TELJESEN IGAZA volt amit mondott anikóról.

jerzy nyeri a VV-t!!!

2011. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem napraforgó anikó nyerné,ezért:NEHOGY A FRIGID K.RVA LEGYEN AZ!ÉVA A LEGJOBB!

HAJRÁ ALEK ÉS ÉVA!A FANJAIK MOST ELÉGTÉTELT VESZNEK ANIKÓN,AMIÉRT DIREKT ÖSSZEUGRASZTOTTA ŐKET!

GYOMÍRTÁS INDULHAT!1799-ÉVA

2011. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jerzy érdemelné meg. Ő a legnormálisabb villalakó, nem balhézik, és nem iszik. A másik 3 ember miért érdemelné meg? Az alkoholivásért?
2011. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!