Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a Valovil...

Szerintetek ki nyeri a Valovilagot?

Figyelt kérdés

En kb egy 2hettel ez elottig ugy gondoltam hogy alekosz ,de azota egyre inkab ugyerzem hogy nem ő.

Es a mai osszefoglaloban mutatott viselkedese utan biztos vagyok benne es remelem ,hogy nem ez a patkány nyeri.

Anikonak teljesen igaza volt mindennel kapcsolatban ... es nem Aniko a szineszno hanem alekosz ,es nem Aniko kepes mindenere a nyeremnyert, hanem slekosz.Ez a mai undorito guzstustalan viselkedese engem nagyon f*elbaszott.Ha en bent lettem volna ez tuti nem tudtam volna elviselni ,szerintem eszzmeletlenre vertem volna. Mekkora egy szanlms gusztustalan féreg ez .... ő az akinek a nyeremeny szamit ,csak nagyon jol jatszik ...


2011. ápr. 27. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ÉN
2011. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!